Anna (†40) bola na materskej dovolenke, no čoskoro plánovala nastúpiť do práce. Vyštudovaná právnička bola čakateľkou na post prokutátorky. Mala maličké deti - dievčatko (5) a chlapčeka (2).. “Zrejme sa borila s veľkými problémami,” naznačila rodinná známa. Anna sa až tak veľmi trápila, že sa uchýlila k zúfalému kroku, nehľadiac na svoje dve krásne detičky.

Zrejme obrovská nepohoda zvíťazila nad silným materinským pudom a Anna skoncovala so svojim životom. Polícia našla pri obhliadke list na rozlúčku.

Výstrel z pištole

Mladú ženu našla suseda v piatok ráno o pol piatej, keď šla venčiť svojho psa. Sedela na medziposchodí schodištia smerom hore od svojho bytu, opretá bola o stenu, hlavu a časť trupu mala naklonenú ku schodom. “V pravej ruke mala pištoľ,” opísala nám suseda desivé chvíle. Všimla si, že kľúče v dverách bytu boli zvonka. Obyvatelia bytovky počuli v noci o 23:15 silné buchnutie, zrejme vtedy padol výstrel. Tragédiu si nevedia vysvetliť, manželov vnímali ako slušných a milých ľudí. “Do manželstva a do melóna však nevidí nikto,” zamyslela sa ich známa.

Prípad vyšetruje ministerstvo vnútra. “Vzhľadom na to, že na mieste činu bola nájdená služobná zbraň, prípadom sa zaoberá Inšpekcia Ministerstva vnútra SR. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Na mieste činu nič nenasvedčuje tomu, žeby malo ísť o vraždu,” uviedla hovorkyňa rezortu Andrea Dobiášová.

Prečítajte si tiež: