V sobotu bol s kamarátkou Veronikou v krčme. „Vraj jej povedal, že on nemá šťastie u žien, že ho žiadna nechce. Zobral dámsky bielo-ružový bicykel, fľašu vodky, dve krabice džúsu a reťaz od psa a odišiel,“opisuje udalosti nešťastná mama Adela (43).

„Ale oni spolu nechodili, to len on mal v hlave, on sedel stále len za počítačom,“ snaží sa so slzami v očiach opísať trápenia svojho syna Vladimír (43). Stále veria, že sa ich milovaný Vladko čoskoro objaví. „On keď sa aj nahneval, alebo mu niečo bolo, nikdy takto neodišiel, len k babke do Solčian. Teraz má aj vypnutý telefón, policajti ho ani pomocou neho nevedia nájsť. To ešte nikdy neurobil,“ zúfa si otec.

Rodičia stále veria, že sa ich milovaný Vladko čoskoro objaví.
Rodičia stále veria, že sa ich milovaný Vladko čoskoro objaví.
Zdroj: fam

Kľúčové informácie by mohla priniesť práve Veronika, s ktorou bol v sobotu, tá si však na podstatné veci nepamätá. „Ona je kľúčová, lebo jej volal, že je v lese a aj jej hovoril, kde presne. Ale si na to nevie spomenúť,“ vysvetľuje nešťastný otec mladíka. Viac nevie ani krčmárka, ktorá ich obsluhovala, no tvrdí, že Vlado nikdy nepil. Aj v osudný večer si dal len kofolu.