Jedna žena tragicky zahynula pri čelnej zrážke dvoch áut, ktorá sa stala dnes ráno v obci Holice (okres Dunajská Streda). Informoval o tom spravodajský portál TV JOJ noviny.sk.

Autá sa zrazili po tom, ako jedno z nich predbiehalo kamión a zrazilo sa pritom s oprotiidúcim autom. V aute, ktoré obiehalo, sa v tom čase nachádzal vodič a 49-ročná žena, ktorá utrpela pri zrážke vážne zranenia. Záchranári ju na mieste resuscitovali, no pri prevoze do nemocnice zomrela.

V ďalšom aute sa viezli dvaja muži vo veku 40 a 53 rokov. Tí utrpeli zranenia hrudníka a pri vedomí ich záchranári transportovali do nemocnice v Dunajskej Strede. "Obaja vodiči utrpeli zranenia, z ktorých sa budú liečiť približne do 6 týždňov. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia zisťuje," upresnila hovorkyňa KR PZ Trnava Mária Linkešová.

Obe autá skončili po náraze mimo cesty aj napriek tomu, že v ranných hodinách už bola vozovka upravená cestármi. Polícia v súvislosti s týmto prípadom apeluje na vodičov, aby život a zdravie mali na cestách prednosť pred niekoľko minútovým meškaním. “Lepšie je stratiť pár minút v živote ako život za minútu. Nezabudnite, na cestách ide o život," dodala Mária Linkešová.