Vodiča, ktorý spôsobil tragédiu, sudca vzal do väzby a bude musieť niesť za svoje nezodpovedné správanie následky.

Lenže životy piatim mladým ľuďom to nevráti a ich rodičia ich budú oplakávať a smútiť za nimi do konca svojho života. A takéto trápenie mohla zažívať aj ďalšia matka a otec. 

A takéto trápenie mohla zažívať aj ďalšia matka a otec. Jednou z mŕtvych, ktorú opitý vodič v nedeľu večer o 22:24 h zrazil svojim autom v obrovskej rýchlosti bola aj výnimočná a usmievavá gymnazistka Broňa Božoňová (†21) z Popradu, ktorá sa pripravovala na svoje budúce povolanie učiteľky a trénerky na Fakulte športu a telesnej výchovy Univerzity Komenského.

 

"Pripravovala som ju ako svoju nástupkyňu s tým, že raz preberie môj klub. Už teraz mi v ňom pomáhala ako pomocná trénerka. Bola talentovaná, veľmi obľúbená, jedinečná motivátorka," vravela nám Terézia Pajpachová z gymnastického klubu Luna Gym z Popradu.

Mladá študentka druhého ročníka bola priateľkou Mareka Vojtaššáka (†21) zo Ždiaru, ktorý študoval na tej istej fakulte a s ktorým si plánovali budúcnosť a chystali svadbu. Bola kamarátkou Ľubomíry Garančovskej (20), študovali na tej istej strednej pedagogickej škole v Levoči. Ľudka študuje na bratislavskej univerzite prvý rok pedagogiku. Nebyť zvláštnej náhody, bola by jednou z obetí.

FOTO Ľudmily nájdete TU >>>

Zvláštna predtucha

Bronina kamarátka a konškoláčka z tej istej strednej školy v Levoči zubatej unikla o vlások. Od smrti ju delili iba sekundy. Keď zistila, čoho sa mohla stať súčasťou, triaslo ju z toho, aké šťastie v nešťastí mala. 

Jej šokujúce vyznanie, z ktorého budete mať zimomriavky,  si prečítajte v GALÉRII tu >>>

Prečítajte si tiež: