Otrasný nález v byte učiteľky v Lučenci, Foto TU!!!

Monika je jednoduchá žena. Býva v starom dome v Bzovskej Lehôtke v okrese Krupina a keby vedela, s kým sa dá dokopy, určite by to znova neurobila. „S Romanom sme boli manželia. Mám 18-ročného syna a postupne sme prežívali muky,“ rozhovorila sa Monika.

Pozrite si galériu, takto zbili v Lučenci študenta, FOTO TU!!!

„Roman začal veľmi piť. Pil doma - a všetko, čo mu prišlo pod ruku. Potom bol agresívny a postupne nás začal týrať, biť a agresia sa stupňovala. Bála som sa o život, lebo ma chcel zabiť aj sekerou a tiež mi priložil ku krk motorovú pílu. Vtedy som to povedala polícii a dostal takmer 5 rokov basy,“ povedala.

Keď sa vrátil Roman z basy, Monika už mala 3,5 ročnú Moniku s iným mužom. Roman začal zasa piť a svoju zlosť si tentokrát vylieval na nevinnom dievčatku.

Monika pri hrobe dcérky.
Monika pri hrobe dcérky.
Zdroj: pem

„Bol k nej zlý celý čas. Ubližoval jej. Udieral ju. Jemu vadilo, že som bola so Simonkou. V osudný deň som išla do škôlky pohľadať topánky. Keď som sa vrátila domov, Simonka bola celá zakrytá dekou. Roman ju zadusil. Keď som ju odkryla, mala fialové pery, ruky mala stŕpnuté a bola celá studená. Zavolala som sanitku, skúšali ju oživovať vyše hodinu, no už jej nedokázali pomôcť,“spomína smutne.

STRAŠNÁ smrť Petra za volantom pri Vidinej, FOTO TU !!!

Simonka žila len 4 roky.
Simonka žila len 4 roky.
Zdroj: pem
Anketa
Aké sú vaše skúsenosti s týraním?
  • 27%
  • 13%
  • 60%

Bolo to týranie mečiek v byte? Fotogaléria TU !

Pri hrobe je každý deň

Simonka má asi pol kilometra od domu malý hrob. Je na ňom v srdiečku jej fotografia a množstvo kahancov i kvietkov. „Chodím sem každý deň. So Simonkou sa zvyknem aj rozprávať. Veľmi mi chýba a veľmi to bolí. S Romanom som sa medzitým rozviedla a bol už aj súd. Dostal 13 rokov, no podľa mňa je to malý trest,“povedala Monika a dodala. „Nechcem ho už v živote vidieť. Aj keď na súde všetko oľutoval, on sa nikdy nezmení a keď pil bol mimoriadne agresívny.“

Prečítajte si tiež: