Polícia na tlačovej besede zverejnila šokujúcu správu. Dnes, v skorých ranných hodinách, našli ďalšie telo ženy. Napriek rýchlej pomoci RZP sa ju, bohužiaľ, nepodarilo oživiť. „Môžem jednoznačne potvrdiť, že nie je žiadna súvislosť medzi týmto prípadom a prípadom, ktorý bol dokumentovaný na tom istom teritóriu v okrese Bratislava 2 dňa 11. 11.," uviedol riaditeľ Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave plk. Adrian Pavlík. 

Privolaný obhliadajúci lekár po dôkladnej obhliadke tela vylúčil cudzie zavinenie. Na zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva. Policajti totožnosť ženy už poznajú, ide o 28-ročnú Bratislavčanku. Poverený príslušník polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

VIDEO TLAČOVEJ BESEDY

Dňa 11.11 našli telo mladej modelky Violy (†34) na Prístavnej ulici v Bratislave. Mladá žena bola podľa medializovaných informácií dobitá na smrť. Okrem toho, že bolo jej telo posiate obrovskými modrinami a opuchmi, mala zlomený stavec a roztrhaný análny otvor.

S týmito zraneniami ju neznámy páchateľ pohodil na železnú rudu, ktorá sa nachádzala v prístave. Posledné minúty boli tak pre krásnu Violu hotovým utrpením. Napriek ohavným zraneniam a faktu, že bol páchateľ schopný ublížiť nevinnej žene v takejto miere, polícia tvrdila, že nie je dôvod na obavu. O vražde vraj mlčala tak dlho z taktických dôvodov. 

"Polícia ubezpečuje, že na vyšetrovaní zabitia 34-ročnej učiteľky jazykovej školy Violy Macákovej, pracujú naši najskúsenejší kriminalisti,"uviedli na tlačovej besede. Na väčšinu otázok ohľadne prípadu Violy Pavlík nechcel odpovedať.  „Sleduje nás aj páchateľ,“obhajoval strohé informovanie verejnosti. Páchateľ, respektíve podozrivý, tak zjavne ešte nie je zadržaný.