Najväčší žiaľ morí Monikinu mamičku Janette, ktorá sa ešte nestihla spamätať zo smrti partnera, svokry a teraz jej pri tragickej nehode zahynula milovaná dcéra.

"Ľutujeme jej mamu. Chudera, ako zvládne toľko nešťastia a smútku...Modlíme sa, aby mala síl to prekonať," povedala pani Anna, ktorá o nebohej Monika hovorila iba v dobrom. "Bolo to milé dievča, veľmi šikovné a ochotné pomôcť... Škoda mladého života," rozplakala sa tesne po nehode.

Rodina sa rozhodla dcéru pochovať pri Bratislave, odkiaľ pochádza mama nebohej. "Zatiaľ dali telo spopolniť a keď to okolnosti dovolia, urnu prevezú," prezradila blízka príbuzná. "Nevieme, prečo sa tak Janette rozhodla, je možné, že sa po toľkej tragédii rozhodne vrátiť domov, na západ Slovenska."

Viac fotografií z nehody i života Moniky nájdete TU

Nešťastnej žene sa rozhodli prispieť na pohreb nielen domáci, ale aj priatelia Moniky. "Naše usmievavé slniečko už nie je medzi nami. Ostali len tie najkrajšie spomienky. Kto poznal Moniku, vie aký to bol skvelý človek, vždy najprv myslela na druhých a tak na seba. Posledný rok si prežila veľa zlého, ale vždy stala pevne na zemi. Je to obrovská strata ale už sa to nedá zmeniť. Chcela by som poprosiť všetkých, ktorí Moniku poznali, mali radi alebo len chcú prispieť, aby pomohli finančne jej mamke, aby to mala o trošičku ľahšie," napísala na sociálnej sieti Sima.

V uplynulých dňoch vyšli s rovnakou inicatívou aj tretiaci z Obchodnej akadémie v Michalovciach, ktorú Monika absolvovala.

"Študenti OA organizujú finančnú zbierku pre pozostalú rodinu našej bývalej študentky Moniky Mellenovej. Rodinu za posledný mesiac postihli viaceré tragické udalosti (2 pohreby blízkych rodinných príslušníkov) a potrebujú finančnú pomoc. Aj vy môžete prispieť ľubovoľnou sumou na transparentný účet alebo sa zapojiť do zbierky v škole. Ďakujeme." 

Podrobnosti o tragickej zrážke čítajte TU ►►►►►