Policajti vyhlásili pátranie po 55-ročnom Miroslavovi Hrnčiarikovi z Ružomberka. Muž je nezvestný od 9. mája tohto roku, keď odišiel z miesta bydliska na doposiaľ neznáme miesto a odvtedy o sebe nepodal žiadne informácie. Žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík v stredu informoval, že nezvestný muž je vysoký približne 178 centimetrov, štíhlej postavy. Má krátke hnedé vlasy, hnedo-zelené oči, nosí fúziky a briadku.

Muž je nezvestný od 9. mája tohto roku
Muž je nezvestný od 9. mája tohto roku
Zdroj: FB Polícia SR

„Naposledy mal na sebe zelené nohavice, zelenú bundu, klobúk ozdobený výrobkami z parožia a hnedé zimné topánky,"povedal. Zvláštne znamenia sú tetovanie vlka na ľavom ramene a škorpióna na pravom ramene. „Akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi žiadame oznámiť na najbližší útvar Policajného zboru alebo na bezplatnú telefónnu linku 158, prípadne na našu oficiálnu stránku na Facebooku,"doplnil Moravčík.

Pátranie po Vladimírovi

Polícia pátra aj po 57-ročnom Vladimírovi z Bardejova okresný súd v Bardejove na neho vydal príkaz na zatknutie za trestný čin úverového podvodu. Muž je vysoký 171 až 175 centimetrov, má štíhlu postavu, podlhovastú tvár, sivé oči a hnedé vlasy. Fotografiu Vladimíra nájdete v tomto článku.