Drastická smrť

Smrť matky dvoch detí šokovala obyvateľov Veľkého Medera. Szilviu našiel manžel a dcéra obesenú na dverách garáže pri dome. Mala zviazané nohy a ruky, ústa zalepené lepiacou páskou a na hlave igelitovú tašku. V obci zavládlo zdesenie, pretože nikto netušil, či sympatickej blondínke na druhý svet niekto nepomohol. Výsledky pitvy však potvrdili, že išlo o samovraždu. „Všetci sme z toho v šoku, nevieme si vysvetliť, prečo sa to rozhodla spraviť. Nikto si na nej nevšimol nič zvláštneho,“ povedal Szilviin švagor Gustáv Magyarics, ktorý je starostom neďalekej Zemianskej Olče.

Szilvii prišli dať posledné zbohom stovky smútiacich.
Szilvii prišli dať posledné zbohom stovky smútiacich.
foto David Duducz

Posledné zbohom

Milovanej manželke a mamičke Szilvii prišli dať včera posledné zbohom stovky smútiacich, ktorí zaplnili Dom smútku. Tí, ktorí sa do vnútra nezmestili, stáli vonku s bielymi kyticami a s pohľadmi sklopenými k zemi.

Najväčší žiaľ prežívala práve najbližšia Szilviina rodina. Mama, manžel, dcéra a syn ľútostivo plakali. Spoločne sa však utešovali a pomáhali si nielen v dome smútku, ale aj počas sprievodu na cintorín, kde Szilviin hrob obsypalo množstvo kytíc a vencov.

Szilvia milovala svoje deti a vždy bola dobrou manželkou.
Szilvia milovala svoje deti a vždy bola dobrou manželkou.
foto David Duducz

Milujúca matka

Szilvia bola podľa susedov aj známych milá žena, starostlivá a večne usmiata. "Milovala svoje deti a vždy bola dobrou manželkou," tvrdila jej známa. Aj preto si ani včera nevedel nikto vysvetliť, čo vlastne spôsobilo, že sa Szilvia rozhodla ukončiť svoj život tak skoro a takýmto spôsobom.

Mohlo by vás zaujímať: