Aktualizácia

Pátranie po nezvestnom Viktorovi skončilo obrovskou tragédiou. Rodine a priateľom sa naskytol hrozný pohľad po tom, ako otca rodiny našli obeseného. Túto informáciu potvrdil denníku známy rodiny.

Pátranie po Viktorovi

Zúfala manželka Zuzana, celá rodina i kamaráti márne hľadajú Viktora. "Manžel bol naposledy videný v Palárikove v utorok 9. 7. o 20:00 hodine, videla ho jeho mama, odtiaľ pochádza. Obvolala som aj nemocnice, bola som aj na polícii," hovorí jeho zúfala žena. Tá momentálne s priateľmi a celou rodinou prečesávajú celú obec Palárikovo. "Telefón má vypnutý, polícia našla naposledy signál v Palárikove," hovorí zronená Zuzana. Viktor sa ozval v ten utorok o 16:43 kamarátovi.

"Mi volal, že má totálne v pr*eli koleno, že nevie chodiť a chcel niekam zobrať, ale ja som bol v robote a potom, že už to poriešil,"krúti hlavou kamarát s tým, že odkázal manželke, nech obvolá aj pohotovosti. Po Viktorovi už vyhlásila polícia pátranie, na žiadosť jeho matky v Palárikove v miestnom rozhlase vyhlásili, že je nezvestný a požiadali obyvateľov o pomoc. Prípad budeme sledovať a správu aktualizovať. 

Popis Viktora

Je asi 180 cm vysoký, strednej postavy, má krátke hnedé vlasy a modré oči. Naposledy mal oblečené čierne tričko s krátkym rukávom s bielym nápisom Malibu, šedé šortky a obuté mal biele tenisky značky Reebok.