Iba pár sekúnd nepozornosti stačilo na obrovskú tragédiu! Jessica (26) iba na chvíľu odvrátila zrak od svojej malej dcérky a vybehla von z domu.

Dievčatko otvorilo dvierka na dvojmetrovej skrini a tá na ňu spadla. Zranila ju natoľko, že jej už nebolo pomoci. Hoci jej matka rýchlo privolala na pomoc príbuzných, po pár minútach dieťa vydýchlo. “Keď sme pribehli, ešte mala pulz. Utekali sme s ňou k záchranárom. Ale po ceste pulz stratila a zomrela,” opísal nám brat nešťastnej matky Ľubomír Čonka, ktorý sa často o dievčatko staral a pomáhal sestre s výchovou.

Foto nájdete v GALÉRII >>>

Rodina v stredu popoludní chystala pohreb. Strýko dievčatka nám povedal, že všetci sú zo smrti malej Jennifer zničení. “Vráť sa mi domov, princezná moja, Dženy,” napísala jeho dcéra Edita (18) k fotke so svojou neterkou. “Všetci sme z toho psychicky zničení,” dodal s plačom Ľubomír.

Udalosť sa stala v piatok 3. marca. Podľa prešovskej policajnej hovorkyne Jany Ligdayovej vedie kežmarský okresný policajný vyšetrovateľ trestné stíhanie: “Vo veci trestného činu usmrtenia sú v súčasnosti vykonávané potrebné procesné úkony."

Dodala, že kvôli citlivosti celého prípadu a prebiehajúcim procesným úkonom sa zatiaľ nebudú bližšie vyjadrovať: “V tomto štádiu vyšetrovania sa k bližším okolnostiam vyjadrovať nebudeme. V neskoršom štádiu po vykonaní potrebných procesných úkonov, ak to situácia dovolí, informácie poskytneme.”

Prečítajte si tiež: