Po viac ako desiatich dňoch sme sa boli pozrieť na miesto, kde vznikli videá zo šikany, ktoré sa šírili sociálnou sieťou a rozhorčili verejnosť.

VIDEO: Pozrite sa na nechutné zábery, ktoré zachytávajú bezitné mučenie.

Majiteľ budov splnil svoje prechádzajúce vyhlásenie a zadoskoval okná i dvere budovy. Zároveň očakával, že sa tam v piatok uskutoční rekonštrukcia prípadu. „Polícia nemá vedomosť o tom, že by sa dnes (piatok – pozn. redakcie) konala rekonštrukcia prípadu v areáli družstva,” uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Skúšali sme osloviť aj obyvateľov obce. „Nič nevieme,” odvetila väčšina z nich a utekala preč. Zrejme už majú dosť toho, že ich obec sa stala centrom mediálneho záujmu. 

Anketa
Sledujete kauzu v Miloslavove?

“Je naozaj veľmi dôležité, aby sme sa v tejto chvíli venovali najmä upokojeniu situácie, nechali kompetentných, aby robili svoju prácu v rámci vyšetrovania a nevenovali sa nepodloženým tvrdeniam, ktoré sa niekde, niekedy povedali. Mladí ľudia toho povedia mnoho, ich vnímanie reality je v istých momentoch odlišné, ako je vnímanie dospelých, a je to v poriadku, patrí to k ich veku. Pre nás je prioritou návrat do bežnej “školskej rutiny“ pre našich žiakov,” povedala riaditeľka Jančeková.