Zlatko Hanik mal minulý týždeň v stredu, okolo 13:00 h, odísť z domu na neznáme miesto. Svoj mobil si vypol a nikomu známemu odvtedy nedal o sebe vedieť.

"Polícia pracuje s možnosťou, že sa chlapec zdržiava v spoločnosti nezvestnej, 14 ročnej Daniely Halászovej," informovali. To, že dievča zmizlo, prišla policajtom nahlásiť v stredu poobede jej mama. Naposledy Danku videli v Sládkovičove, v okrese Galanta, kde v súčasnosti býva. Krátko po obede odtiaľ mala odísť na neznáme miesto, domov sa ale už nevrátila a nedala o sebe nikomu vedieť.

Polícia hľadá Zlatka Hanika.
Zdroj: Polícia SR

Danka je 170 cm vysoká, štíhlej postavy, má tmavohnedé vlasy po plecia a šedo-zelené oči. Na oboch rukách má viditeľné rany. Pri odchode mala na sebe biele tričko s krátkym rukávom, krátke modré rifle a ružovo-biele tenisky. Zlatko mal pri odchode na sebe krátke sivé rifľové nohavice, zelené tričko s krátkym rukávom, zelenú šiltovku a obuté mal zelené tenisky.

Polícia pátra aj po Daniele Halászovej.
Zdroj: Polícia SR

Polícia dnes ráno (4.8) informovala, že tínedžerov našli. "Obe osoby boli vypátrané, bez ujmy na zdraví a na živote," uviedla hovorkyňa trnavských policajtov Mária Linkešová.