Druhý deň nového roku sa stalo niečo,  čo nemá obdoby. Skupina tínedžerov, ktorí si hovoria aj Ghetto z Miloslavova, brutálne zbila, násilím opila a vyzliekla iba 11-ročnú žiačku. Zvrhlosti si celý čas nakrúcali na mobil, pričom tieto zábery potom posielali svojim kamarátom.

Andrejka skončila v zúboženom stave v nemocnici, no po pár dňoch ju prepustili domov. Nepochopiteľný útok detí z Miloslavova jej však spôsobil psychickú ujmu. TV Markíza informuje, že nechodí do školy ani von. Rodičia minimálne jedného aktéra celého incidentu požiadali o dištančné vzdelávanie.

Šokujúce je, že gangu, ktorý sa skladá najmä zo žiakov miestnej základnej školy, údajne "šéfuje" iba 14-ročná Ela. Sklony k násiliu mala vraj aj v minulosti, čo dokazujú ďalšie videá, ktoré sa dostali na verejnosť. Na jednom z nich sa smeje, že zbila muža.

VIDEO: Pozrite si ohavné zábery, ktoré tínedžeri posielali svojím kamarátom.

Po dedine bola známa tým, že sa mala chváliť, ako sa jej nič nestane, lebo má matku policajtku. Partii podľa viacerých zdrojov zachutil alkohol, no siahnuť mali aj po drogách. Išlo najmä o marihuanu či LSD, ale minimálne jeden ôsmak má dokonca užívať pravidelne pervitín.

Situácia sa po incidente postupne vyostrovala. Ľudia dokonca zorganizovali protest pred domom údajnej hlavnej aktérky Ely. Polícia však zhromaždenie po krátkom čase rozpustila.

Anketa
Myslíte si, že "gang" dostane adekvátny trest?

Ďalšie podrobnosti si prečítate na druhej strane!