Mladá žena vyzýva ľudí, ktorí boli svedkami nešťastia, aby sa  jej ozvali. 

"Drahí priatelia, týmto vás prosím o pomoc. V piatok 16.11.2018 približne o 16:30 sa na Železničnej stanici Bratislava - Vinohrady, na prvej koľaji smer Senec stala tragická nehoda, pri ktorej zomrel môj manžel,"píše nešťastná vdova.

Nikto nič nevidel?

Dodáva, že v tom čase sa na stanici nachádza vždy veľké množstvo ľudí,  ale napriek tomu polícia nemá žiadneho svedka okrem rušňovodiča. "Týmto vás prosím, ak sa medzi vami nachádza niekto, kto videl čo sa stalo, kontaktujte ma prosím, pripadne sa môžete obrátiť aj priamo na políciu. Za každé zdieľanie budem nesmierne vďačná, niekto musel vidieť čo sa stalo," zdôvodňuje zverejnenie výzvy Melinda, ktorá ďakuje za pomoc.

Mladá VOJAČKA Andrea (†21) zomrela pod kolesami vlaku: TAJOMSTVO listu na rozlúčku!

Obľúbený pár

Zaľúbencov, ktorí sa zosobašili  začiatkom septembra 2014 poznali miestni ako bezproblémových mladých ľudí. Správa o tragickej smrti sa veľmi skoro rozniesla po obci a zasiahla mnohých. "Naozaj nevieme pochopiť čo sa tam stalo. Či sa pošmykol, alebo ho niekto sotil pod vlak. Je to čudné. Reči o samovražde neprichádzajú do úvahy. Hoci nemali dieťa aj tak boli šťastní a zaľúbení, naozaj tam nebol dôvod na niečo také hrozné, "povedal nám miestny muž, ktorý sa zúčasnil  aj Rudovho pohrebu. Bol to smutný  a nervydrásajúci obrad.

OTVORENÁ SPOVEĎ priateľa Mišky (†28), ktorú zrazil vlak: TOTO je pravda o jej mrazivej správe na rozlúčku!

Rodina je šokovaná

Podarilo sa nám hovoriť  aj s bratom nebohého muža. "Nemáme žiadne informácie. Sme stále v šoku. Čakáme na závery policajného vyšetrovania," povedal Andrej, ktorý býva v susednej obci.

Krásna VOJAČKA Aďka († 21) si siahla na život: ČO naozaj stojí za jej ZÁHADNOU smrťou?!

Rušňovodič bol bezradný

Polícia  prijala oznámenie o tragickej udalosti v blízkosti železničnej zastávky Bratislava – Vinohrady v smere do Senca prostredníctvom linky 158. "Podľa dostupných informácií došlo  k stretu eurocity vlaku s osobou mužského pohlavia. Aj napriek bezodkladnému použitiu rýchlobrzdy, rušňovodič zrážke už nedokázal zabrániť. Dychová skúška u rušňovodiča požitie alkoholických nápojov vylúčila. Policajti po totožnosti mŕtveho muža pátrajú," uviedla tesne po nehode Lucia Mihalíková.

Záhadná smrť školáčky Anky (+16): Aké tajomstvo skrývala pred svetom?

Príčina  nešťastia je neznáma

Muž podľahol devastačným zraneniam nezlučiteľným so životom.
"Poverený príslušník Odboru železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti prípadu sú v súčasnosti predmetom
vyšetrovania," spresnila Mihalíková.

Prečítajte si tiež: