Podľa najnovších informácií Martina videla policajná hliadka v sobotu o 2.30 hod. pri vodojeme medzi Trstenou a Brezovicou. Mladík mal ísť z oslavy. „Kolega ho spoznal, a tak mu ponúkol, že ho odvezie domov, no odmietol to,“ povedal zdroj z polície.

Domov sa už nevrátil a mobil má vypnutý. Od soboty Martina hľadajú susedia a všetky záchranné zložky vrátane psovodov.„Do pátrania sa zapojilo približne 150 miestnych dobrovoľníkov, 15 členov oravského záchranného systému a psovodi zo Žiliny. Na pomoc prišiel aj vrtuľník ministerstva vnútra,“ uviedol záchranár Igor Janckulík.

Stratila sa drogovo závislá tínedžerka: Pomôžte polícii pri hľadaní

Mladíka sa však doteraz nepodarilo nájsť. Kamaráti si jeho stratu nevedia vysvetliť. „Nie je problematický, je kamarátsky a každému sa snaží pomôcť. Veľmi nám chýba,“ vraví Jano (21). Martinova rodina žije v strachu, ale s nádejou, že sa ich syn a brat nájde.

„Martinko, veľmi nám chýbaš, kde si, prosím, ozvi sa. Je nezvestný už päť dní, no pre nás je to akoby chýbal už rok a čas sa nezastavil,“ smutne hovorí Martinova staršia sestra Lucia. Ak máte akékoľvek informácie o nezvestnom mladíkovi, volajte na známe číslo 158.