Nezvestná Miriam Martišová (41) z Poltára bola vo štvrtok (18. 4.) nájdená v Českej republike. Polícii to nahlásil náhodný človek, ktorý ju spoznal na základe medializovaných informácií. Polícia túto informáciu potvrdila pre TV JOJ.

"Nezvestná žena bola vypátraná a je v poriadku, nakoľko si neželá zverejniť miesto, kde sa nachádza, viac informácií k tejto osobe poskytovať nebudeme," uviedla podľa portálu noviny.sk policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Miriam si totiž neželá, aby bolo zverejnené miesto, kde sa nachádza. Údajne sa mala v týchto dňoch uchádzať o prácu v nemocnici v susednom Česku.

Po Miriam Martišovej (41) z Poltára bolo vyhlásené pátranie od utorka. Vtedy bolo jej havarované auto nájdené v rieke pri Žiari nad Hronom s rozbitým čelným sklom a zakrvaveným interiérom. Z domu odišla už v pondelok okolo 12. hodiny. „V čase o 18.23 hodine telefonovala svojmu príbuznému, že už ide domov a od uvedenej doby sa neozvala. Jej motorové vozidlo bolo nájdené v utorok (16.4.) ráno, približne kilometer za mestom Žiar nad Hronom v smere na Zvolen," povedala vtedy krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Prečítajte si tiež: