Desivá tragédia šokovala celé Čechy. Nočná služba vyšla na  nešťastnú ženu na prvú adventnú nedeľu. Ako uvádza blesk.cz, v pondelok okolo pol tretej ráno vtrhli na pumpu dvaja muži s kuklami na hlavách.

Zúfalí rodičia: Naša Miška († 20) zomrela, tá, ktorá ju zabila, stále chodí po slobode!

Ženu prekvapili

Prvý v sivej mikine a čiernej bunde do priestorov obchodu doslova vbehol. Pritom naťahoval zbraň. Zaskočenej Jane nedal šancu. Chladnokrvne vystrelil do miesta vedľa pultu a vzápätí znova pištoľ naťahoval. Čo sa odohralo v nasledujúcich okamihoch, sa dá len domýšľať ."Žena strelným zraneniam na mieste podľahla," povedal policajný hovorca Zdeněk Chalupa.

Tragický požiar v Richnave: V plameňoch zomrela mama a jej štyri deti. Založila oheň zúfala Denisa († 28)?

li po peniazoch a cigaretách

Za kumpánom sa pripotácal ďalší muž oblečený celý v čiernom. Trhavé pohyby nasvedčujú, že mohol byť zdrogovaný. Spod pultu zmätene vyťahoval cigarety a vzápätí sa dal na útek. Zábery kamier ukazujú, ako jeho spoločník odnáša zo zázemia zrejme zásuvku pokladne s peniazmi. 

Mladý muž († 35) zomrel v Bratislave za záhadných okolností: Zúfalá manželka hľadá svedkov tragédie!

Susedia smútia

Na čerpacej stanici Jana pracovala vyše šesť rokov. Nešťastie zasiahlo miestnych o to viac, že ​​sa o smrti obľúbenej susedky dozvedeli v pondelok na pohrebe jej kamaráta. "Je to strašné nešťastie. Mala deti i vnúčatá. Jej manžel je z toho zdrvený," prezradila Blesku žena, ktorá rodinu pozná. Jana bola v obci obľúbená. "Večne sa usmievala. Ľudia sa aj kvôli nej zastavovali na tejto pumpe. Vždy vedela potešiť," dodala zdrvená susedka.

Miška († 12) zahynula na školskej sánkovačke: Prečo súd stále nepotrestal vinníka?

Nevyslyšané modlitby

Ešte dopoludnia ľudia dúfali, že mŕtva na čerpacej stanici nie je ona. "Oficiálne nám to nikto nepovedal, tak sa modlíme,"povedali. Zároveň ale tušili, že ich modlitba zrejme nebude vypočutá. "Bola tam zaparkovaná jej červená fabia. Mala to trinásť minút od domu," dodal smutne jeden z miestnych.

"Kriminalisti začali úkony trestného konania pre podozrenie zo spáchania obzvlášť závažného zločinu vraždy, za ktorý páchateľom hrozí až výnimočný trest,"uviedol Chalupa. Policajti zároveň žiadajú verejnosť o pomoc. 

Mohlo by vás zaujímať: