Snina
Snina
Zdroj: Google Maps

Dopravná nehoda, pri ktorej opitý vodič vrazil do auta, v ktorom sa viezla rodina s deťmi, sa odohrala v Snine okolo pol piatej večer. Po náraze autá odhodilo na desiatky metrov od seba, informuje portál Noviny.sk.

V jednom z áut sa viezla rodina s dvoma malými deťmi. Deti skončili v rukách lekárov. "Záchranári ošetrili maloleté dieťa a v sprievode matky ho transportovali do nemocnice," uviedla hovorkyňa záchranárov, Katarína Načiniaková. 

Druhý vodič bol pod vplyvom alkoholu a nemal ani zapnuté svetlá na aute. "Obaja vodiči boli na mieste podrobení dychovej skúške, v prípade vodiča bola dychová skúška pozitívna a to s výsledkom viac ako 2,7 promile," informovala Jana Ligdayová, hovorkyňa KR PZ Prešov. Vodiča pod vplyvom alkoholu previezli na policajné oddelenie.

Na zrážku dvoch áut doplatil aj vodič, ktorý tadiaľ v čase nehody prechádzal. Pri náraze sa totiž jednému z áut odtrhlo svetlo a vletelo mu počas jazdy priamo do okna. "Vyletelo svetlo a mne do okna a rozbilo ho," opísal nehodu okoloidúci vodič.