Do kolízie sa dostali osobné motorové vozidlo Škoda Octavia a mikrobus Iveco, ktoré nemali okrem vodičov žiadnych cestujúcich. Ťažko zranený bol podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnave Leny Košťálovej vodič osobného auta.

"Po odovzdaní 59-ročného muža do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby boli na vozidlách vykonané protipožiarne opatrenia. Počas udalosti bola cestná komunikácia neprejazdná v jednom pruhu," uviedla.

Podľa zistení polície uvedených na sociálnej sieti išlo osobné auto smerom od obce Vinohrady nad Váhom na Sereď, keď z doposiaľ nezistených príčin vodič prešiel náhle do protismeru.

FOTO nehody nájdete v GALÉRII >>>

"Práve v tom čase prechádzal úsekom 65-ročný vodič Iveco. Nemal šancu zareagovať a nasledoval čelný náraz. Policajti ho podrobili dychovej skúške, ktorá prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila. Vzhľadom na zdravotný stav druhého vodiča nebolo možné dychovú skúšku vykonať. Na tento účel mu bola odobratá krv," uviedla polícia.

Upozorňuje, aby vodiči nepreceňovali svoj zdravotný stav a v prípade akýchkoľvek nevoľností radšej zastavili a v jazde ďalej nepokračovali.