Nehoda sa odohrala na trase Stará Turá - Hrašné
Nehoda sa odohrala na trase Stará Turá - Hrašné
Zdroj: Google Maps

Tridsaťpäť ročná Zuzana išla vo vozidle Škoda Felícia po ceste od Starej Turej na Hrašné. „Počas jazdy, v pravotočivej zákrute jej vletela do auta včela. Vodička v dôsledku vzniknutej, nečakanej situácie zareagovala tak, že prešla s vozidlom do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim vozidlom Fiat Ducato, ktoré riadil 33-ročný Jakub z okr. Myjava,“informuje Polícia Slovenskej republiky na svojom facebooku.

Vodička Zuzana sa ľahko zranila a vodič dodávky neutrpel žiadne zranenie. Po tom, čo vodička vystúpila z auta auto zhorelo. Alkohol u vodičov policajti nezistili.

„V súvislosti s vyššie uvedenou dopravnou nehodou upozorňujeme vodičov, že vzhľadom k ročnému obdobiu je potrebné počítať aj s tým, že je vyšší výskyt lietajúceho hmyzu. Pre veľa ľudí je kontakt s hmyzom, či sú to včely, muchy alebo pavúky nepríjemný a prirodzená reakcia je, že sa človek zľakne a mykne. Nepríjemným následkom býva napr. uštipnutie hmyzom. Zle je, keď sa to stane v čase, keď riadite vozidlo. Zvlášť nebezpečné je to pre motocyklistov a taktiež aj cyklistov,“upozorňuje polícia.

FOTO z nehody nájdete v našej galérií