Nora smúti. Po tom čo jej v júli odišla do psieho neba jej milovaná psia slečna Lillinka, uplynulý víkend sa za ňou pobral aj  Rinko. „Volala mi počas víkendu. Bola smutná. Oznámila mi, že už ani druhý psík nežije,“ povedal pre Plus JEDEN DEŇ František Kabrheľ.

OBROVSKÝ SMÚTOK Nory Kabrheľovej (59): Posledné zbohom pre jej LÁSKU do neba!

Neskonalá láska

„Je známe, že Nora milovala párik čínskych chocholatých psov, Rinka a Lillinku skoro ako vlastné deti,“povedal Versače. Na otázku ako prežíva, že obidva psíky odišli do nenávratna a aký bol jeho vzťah k ním poznamenal. „Všetky zvieratá mám rád, ale najviac predsa len svojho ratlíka Gianniho (rasa pražský krysařík – potkaniar). Všade ho beriem so sebou, dokonca aj do zahraničia,“uviedol výstredný Nitran.

Nora a František Kabrheľovci: Najprv prekvapivá svadba, teraz ROZVOD!

Braňov Rino

Kabrheľová nechce o smutnej udalosti rozprávať. Nikdy sa netajila láskou k svojim miláčikom, ktorých si zaobstarala v čase, keď ešte žila s hudobníkom Braňom Mojsejom. Zatiaľ čo Lilli vyhľadávala spoločnosť skôr svojej paničky, Rino lipol na Braňovi. „Je mi ľúto, že psík už nežije, hoci ak dobre počítam v októbri sa dožil 12 rokov. To je v prípade psa naozaj úctyhodný vek,“ povedal Braňo.

FOTO Braňo MOJSEJ: Toto som mal urobiť už dávno!

"Rodinné" tajomstvo?

Poznamenáva, že mal pred rokmi záujem zobrať si obidvoch psov k sebe, ale chýbala ochota. Aj preto sa mu v minulosti ťažko počúvali reči o tom, že sa na Kusaja, Lilli a Rina vykašľal. Vysvetlenie odmietol s dodatkom. „Tí ktorých sa táto záležitosť týka vedia o čom hovorím!“

EXKLUZÍVNE František Kabrheľ Versače: O mojom živote s Norou a novej rodine po rozvode

Luxusné šaty, vyberaná strava

Psíky sa mali pri Kabrheľovej ako v bavlnke. Okrem kupovania luxusného oblečenia im vyvárala na čo si len zmysleli. Dokonca sa nechala počuť, že ona sa naje popri nich, keďže po návrate z basy trpí poruchou prijímania potravy a tak sa jej neoplatí variť pre seba i pre psov.

Súdny spor Versačeho a Mojsejovcov o luxusný apartmán sa skončil: Rozsudok ako v Kocúrkove!

Ostala sama

Počas víkendu sa však ich spoločný idylický život skončil. Nora osamela. Či sa teraz rozhodne pre návrat do Košíc netuší, ani jej ešte stále zákonitý manžel Versače. „Nerozprávali sme sa o tom. Je dospelá, nech urobí ako uzná za vhodné,“ uzavrel Kabrheľ.

EXKLUZÍVNE Šokujúce ODHALENIE v živote Nory Kabrheľovej (59): Neuveríte, kto na ňu uvalil likvidačnú exekúciu!

Neobyčajný obrad

Ako sme sa dozvedeli, Nora nechala Lillinku spopolniť v psom krematóriu a jej popol má odložený v urničke. Pravdepodobne rovnaký spôsob rozlúčky zvolí aj v prípade miláčika Rinka.

Prečítajte si tiež: