Trvalo štyri dni, kým policajti stotožnili hľadanú Violu, ktorej nezvestnosť oznámila jej mama, s telom dobitej ženy v márnici.
Podľa kamarátky Danky nebohá v osudný deň vystavovala fotky v Bratislave. „Nemyslím, že by počas výstavy alebo po nej išla len tak na prechádzku k Dunaju. Navyše keby ju chcel niekto ´len´ znásilniť, tak ju potom odkopne do Dunaja. Ale ona bola dobitá, mala zničené členky... Na tom si niekto dal záležať. Pravdepodobne z pomsty,“myslí si kamarátka.

Či ide o náhodný alebo sériový útok, prípadne či je za smrťou Violy niekto jej blízky, polícia zatiaľ nepotvrdila. Ľudia sa však po prvých správach o surovej vražde mladej ženy neobávali bez príčin. Pravdou je, že na mieste, kde našli umučenú Violu, zavraždili a znásilnili aj inú ženu. Polícia tam pred dvoma mesiacmi našla telo 52-ročnej Anny, ktorá žila v provizórnom drevenom domčeku so svojím druhom. Bol to práve on, ktorý objavil jej telo po tom, čo sa vrátil po niekoľkých dňoch. Ležala v neprirodzenej polohe a na sebe mala len košeľu. Od pása dole bola vyzlečená. 

Aktualizované: Polícia sa nakoniec vyjadrila, že z úmrtia 52-ročnej Anny vylúčili cudzie zavinenie.