Pre TV JOJ to potvrdila policajná hovorkyňa Lucia Miháliková. Väčšina chuligánov mala na hlave kukly alebo neboli na záznamoch dobre indentifikovateľní, preto sa podarilo polícii identifikovať len sedem výtržníkov, ktorých aj obvinili. Mužov previezli do cely predbežného zadržania. Medzi obvinenými nie sú Bulhari, len Poliaci a Holanďania. V podniku na Ventúrskej ulici v Bratislave začali desiatky fubalových fanúšikov rozbíjať všetko, čo im prišlo pod ruky, hádzať stoly do vzduchu, stoličky, dymovnice, slzný plyn. ​V stredu po bitke polícia zadržala vyše 107 osôb, následne 51 z nich prepustila a so zvyšnými vykonala následné procesné úkony. "Vyšetrovateľ dal previezť 7 osôb do cely predbežného zadržania na Račianskej ulici v budove Prezídia Policajného zboru Slovenskej republiky. Ostatné osoby prepustili na slobodu," uviedla Miháliková. 

Polícia pred chvíľou na svojom profile na sociálnej sieti informovala, že poverený príslušník na základe zabezpečenej dôkaznej situácie vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva doposiaľ 7 osobám (4 občanom Holandska a 3 občanom Poľska). Obvinení boli eskortovaní do cely policajného zaistenia. Vec sa realizuje v takzvanom super rýchlom konaní.

Policajti v rámci objasňovania tohto skutku žiadajú o pomoc všetkých tých, ktorí si udalosť natáčali mobilom, aby záznam poskytli na Okresnom riaditeľstve PZ v Bratislave I so sídlom na Sasinkovej ulici. V rámci trestného konania sa v súčasnosti zisťuje aj počet poškodených a rozsah spôsobenej škody.