Tragická udalosť, ktorá otriasla celým Slovenskom. Filipínčan Henry si minulý víkend vyrazil do centra mesta so svojimi dvoma kolegyňami z práce. Dievčatá začal istý muž obťažovať a Henry sa ich snažil chrániť. Skončil však v nemocnici s vážnymi poraneniami, kde napokon uplynulý štvrtok zomrel.

Muž zodpovedný za jeho smrť sa dnes postavil pred súd. Ten napokon rozhodol, že Juraj H. ostáva vo väzbe. Pri odchode z pojednávacej miestnosti stále opakoval, že ho to bude mrzieť do konca života. Rozhodnutie súdu je právoplatné, nakoľko žiadna zo strán nepodala odpor.

„Okresný súd Bratislava I. rozhodol, že obvineného vzal do väzby z dôvodov takzvanej preventívnej väzby, čo znamená, z dôvodnej obavy, aby nepokračoval v trestnej činnosti," uviedol hovorca bratislavského krajského súdu Pavol Adamčiak.

Portál aktuality.sk dnes poobede uverejnil autentické video, na ktorom je vidieť ako sa celý tragický incident odohral. Juraj najprv obeť udrel päsťou. Otrasený Henry spadol na kolená a po pár sekundách mu útočník znova kopol do hlavy. Bezvládnej obeti potom ešte uštedril dve facky.

Upozorňujeme našich čitateľov, že zábery sú iba pre silné povahy!

Prečítajte si aj:

  • AKTUÁLNE Sudca definitívne rozhodol o osude muža, ktorý ubil Filipínca Henryho (†36): Rodina si vypočula mrazivý odkaz
  • Čižnár si nedával servítku pred ústa: Ostrá KRITIKA ministra spravodlivosti kvôli SMRTI Filipínca
  • Kruto zabitý Filipínčan Henry bol dobrák od kosti, peniaze z výplaty posielal príbuzným do zahraničia: Dojímavé gesto pre jeho rodinu!

Aký trest si podľa vás zaslúži obvinený Juraj H.? Dajte nám vedieť do komentárov pod článkom...