Informáciu potvrdil košický krajský policajný hovorca Jaroslav Ličák. „Na miesto dopravnej nehody smerovali všetky záchranné zložky vrátane vrtuľníka." Dodal, že bližšie informácie zatiaľ nie je možné poskynúť, keďže policia v daných chvíľach ešte len dokumentuje dopravnú nehodu a zisťuje okolnosti a jej presné príčiny.

Podľa svedkov, vodička jedného z áut mala obiehať autobus tak nešťastne, že sa počas celého manévra trela o jeho bok a zatiaľ nevedno, či následkom toho ju odhodilo do protismeru, kde sa čelne zrazila s oprotiidúcim vozidlom. Obidve osobné autá šoférovali ženy. Tieto napokon skončili v nemocnici - jedna v košickej a druhá v michalovskej. "Pacientka je momentálne na urgentnom príjme a podrobuje sa vyšetreniam,"uviedol hovorca nemocnice Svet zdravia Tomáš Kráľ, pod ktorú patrí aj michalovská nemocnica.

" Vodičku (61)  priviezli s úrazom panvy, hrudníka a brucha na Kliniku úrazovej chirurgie UNLP v Košiciach. Pacientka je v stabilizovanom stave," uviedol pre Plus JEDEN DEŇ zdroj z prostredia nemocnice. 

Správu aktualizujeme.