Keď sa totiž v divadle zhasnú svetlá a zodvihne sa opona, divák vchádza do úplne iného sveta, aký je vonku za múrmi divadla. Zrazu nemusí riešiť žiadne osobné či pracovné problémy, ktoré mu prechádzajú hlavou. 

Divadelné predstavenie sa totiž odohráva priamo pred jeho očami. Cíti prítomnosť hercov, ich emócie a energiu. Zdieľa s nimi ich príbeh a pritom zabúda na ten svoj. Svet vonku jednoducho na chvíľu úplne prestáva existovať. 

Tento pocit sa dá skutočne zažiť len v divadle. Atmosféra divadla je neprenosná, očarujúca a vysoko návyková. A vstupenky do divadla sú tiež dôvodom, prečo sa elegantne obliecť či zvoliť výraznejší účes alebo makeup. 

Konečne bude príležitosť vytiahnuť zo skrine šaty, ktoré čakajú na svoju slávnostnú premiéru. Prečo? Pretože divadlo je skrátka mimoriadna udalosť.

Všetko pohodlne online

Darčekovou poukážkou do SND môžete potešiť nielen vašu manželku alebo manžela, rodičov či starých rodičov, súrodencov, kamarátov alebo svokrovcov, ale aj sami seba. 

Spolu s nimi môžete na predstaveniach Činohry, Opery, ale i Baletu SND prežiť nezabudnuteľné zážitky plné jedinečných príbehov, podmaňujúcej hudby a pôsobivého tanečného umenia.

Vianočné darčekové poukážky do Slovenského národného divadla si môžete zakúpiť osobne v pokladnici SND alebo aj online na https://snd.sk/poukazky. Kupujúci si môže vybrať z poukážok v hodnote 20, 35 a 50 eur. Platnosť darčekovej poukážky je do konca roku 2023. 

Pri nákupe online dostanete zakúpenú poukážku obratom emailom v elektronickej podobe, ktorú si môžete pohodlne vytlačiť doma.

Potom už len stačí sledovať, akú radosť pod vianočným stromčekom urobia darčekové poukážky do SND vašim najdrahším. 

Obdarovaný si následne svoju darčekovú poukážku môže vymeniť za vstupenku/vstupenky na ľubovoľné predstavenie v repertoári SND osobne priamo v pokladnici alebo online na webe SND tak, že pri nákupe vstupeniek v online košíku do políčka “Uplatniť darčekovú poukážku” vpíše jedinečný kód darčekovej poukážky.