V LELOSI veríme, že vyzerať dobre je predovšetkým o tom, cítiť sa dobre. Naším cieľom je, aby ste vyzerali dobre a cítili sa dobre a to prirodzeným spôsobom. Vždy sa Vám snažíme ponúknuť len to najlepšie, preto sme vyvinuli nový, revolučný bambusový materiál, ktorý stanovuje nové štandardy v móde.

Bambusovú látku prirovnávame k plátnu a dizajn k farbe, pričom našou inšpiráciou je pohodlie. Ľahkosť, priedušnosť a jemnosť. Tieto vlastnosti sa využívajú prostredníctvom ekologického výrobného procesu na výrobu krásnych, elegantných a praktických kúskov pre ženy a mužov. Takto sa môžete rozlúčiť s nepríjemným pocitom, ktorý sprevádza podráždenú pokožku. Bambusové oblečenie sa na vás nebude lepiť počas letných horúčav, pretože účinne odvádza vlhkosť a zabraňuje tak tvorbe nepríjemného zápachu.

Bambusové tkaniny odvádzajú pot z tela a veľmi rýchlo schnú, čo ich robí dokonalým spoločníkom na letné dni a aj pri športe.
Zdroj: LELOSI

Prirodzene štýlové. Prirodzene nežné. Prirodzene, Vy.

Dlho očakávaná BAMBUSOVÁ kolekcia vás bude rozmaznávať neskutočnou jemnosťou a nekonečným pohodlím. Bambusová kolekcia je nežná k vašej pokožke aj k životnému prostrediu. Sme hrdí na to, že sme sa vydali na túto dlhú cestu. Skratky v móde majú ničivý vplyv na životné prostredie, kultúru a blahobyt. Móda je pre nás viac ako účelovosť,  krása a viac ako len najnovší trend. Rozhodli sme sa investovať čas do vývoja oblečenia, ktoré má skutočnú, nie prchavú hodnotu. Hovoríme o oblečení, ktoré sa nevyrába na úkor iných, alebo na úkor sveta okolo nás. Hovoríme o oblečení, ktoré je o seba-vyjadrení, hrdosti, pohodlí a štýle.

Prirodzene štýlové. Prirodzene nežné. Prirodzene vy.
Zdroj: LELOSI

Prečo si vás bambus získa?

Bambus je jemnejší ako hodváb, je tak ľahký, že sa sotva dotýka vašej pokožky. V horúčave letného slnka bambusové oblečenie necháva vašu pokožku dýchať, nikdy sa ňu nelepí – vďaka čomu môžete žiť každý deň naplno. Bambusová látka odvádza vlhkosť z pokožky a rýchlo schne, vďaka čomu je ako stvorená pre šport a tanec na pláži! A to nie je všetko - bambus vás zaujme mnohými ďalšími vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré presvedčia aj tých najnáročnejších: ponúka prirodzenú ochranu pred škodlivými UV lúčmi a baktériami, je hypoalergénny a zabraňuje tak svrbeniu, bambusové oblečenie nepotrebuje žehliť, navyše predstavuje trvalo udržateľné a ekologicky šetrné produkty. Dokonalá kombinácia, však?

V LELOSI chceme dosiahnuť, aby ste sa v našom oblečení vždy cítili aj vyzerali dobre.
Zdroj: LELOSI

Objavte pohodlie bambusu

Zaregistrujte sa do nášho VIP zoznamu a buďte medzi prvými, ktorí vyskúšajú naše úžasné nové oblečenie. Registráciou získate aj exkluzívnu výhodu: kód na 20% zľavu na celú našu bambusovú kolekciu.

Sme si istí, že akonáhle zažijete úžasné vlastnosti bambusu na vlastnej koži, tento materiál rýchlo obsadí prvé miesto v rebríčku vašich obľúbených materiálov.

Využite exkluzívny prístup k nášmu VIP zoznamu a získate možnosť nakúpiť našu novú bambusovú kolekciu s 20% zľavou.
Zdroj: LELOSI

Klientom reklamy je UVECTO d. o. o.