Pre mnohých nie sú Piešťany len bodkou na mape. Je to destinácia, ktorá má čo ponúknuť náročným klientom, párom a už druhým rokom aj rodinám s deťmi. Unikátny All Inclusive program, ktorý svojou ponukou služieb a štruktúrou pripomína zahraničné prímorské dovolenky si môžete komfortne dopriať bez toho, aby ste „vytiahli päty“ zo Slovenska.

Jedinečnosť dovolenky na piešťanskom Kúpeľnom ostrove nestojí iba na vzácnych prírodných zdrojoch. Je aj o schopnosti využiť na maximum vynikajúce predpoklady, ktoré ponúka atraktívne prostredie. Priamo v okolí 3* hotela Splendid nájdete pieskovú pláž s ležadlami a občerstvenie spolu so zmrzlinou, alko a nealko nápojmi si môžete vychutnať priamo pri bazéne.

Ilustračné foto
Zdroj: Unsplash

Keď zatúžite vyskúšať niektorú zo 60 liečebných procedúr a okrem „klasických“ dovolenkových aktivít si užiť aj legendami opradenú liečivú moc piešťanského bahna a vody, nemusíte premýšľať, kto sa za ten čas postará o deti. Animátori majú na celé prázdniny pre nich pripravený pestrý celodenný program vrátane večerných diskoték, plne vybavenej herne či vláčika, ktorý záujemcov povozí po Piešťanskom Kúpeľnom ostrove.

Ilustračné foto
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

Rezervujte si All Inclusive rodinný pobyt v 3 * hoteli Splendid zo siete Ensana Health Spa Hotels

Keby ste si nevedeli zo širokej ponuky vybrať, odporúčame vyhradiť si čas na bahenný zábal či návštevu liečivého “ Zrkadliska“ a „Bahniska“ v liečebnom dome Irma, ktorý je jednou z ozdôb piešťanských kúpeľov.

Keď sa vám zažiada trocha aktívneho pohybu, okrem prechádzok môžete využiť požičovňu bicyklov alebo minigolf. Deti – a garantujeme vám, že aj dospelí ocenia fantastické divadlo, ktoré sa denne odohráva vo voliére, kde žijú piešťanské pávy, ktoré sú symbolom kúpeľov. Tento symbol vzišiel z legendy o pávovi s chorou nohou, ktorá mu vďaka posedávaniu v liečivom piešťanskom peloide vyzdravela.

Ilustračné foto
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels

V hoteli Splendid si môžete rezervovať All Inclusive liečebný kúpeľný pobyt s jednou procedúrou v cene navyše za každé prenocovanie.

V cene All Inclusive pobytu nájdete okrem všetkých vyššie spomínaných služieb aj množstvo prekvapení, ktoré si piešťanský Kúpeľný ostrov pre svojich tohtoročných hostí pripravil.

Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.ensanahotels.com/splendid/sk.