Navyše, finále sa bude niesť v znamení pomoci tým, ktorí to potrebujú najviac. Za každý kilometer, ktorý zabehnú účastníci behu, prispeje nákupné centrum VIVO! 1 eurom na podporu Ligy proti rakovine.

Niekoľkomesačný bežecký ošiaľ s nákupným centrom VIVO! v hlavnom meste sa pomaly blíži k veľkému finále. Športoví nadšenci všetkých vekových kategórií mali od marca tohto roku príležitosť prekonať sami seba v sérii šiestich novomestských VIVO! behov. Za každý absolvovaný beh nazbierali body za účasť a výkon. Séria behov, ktorá podporila komunitného ducha, prilákala celkovo až 1 424 dospelých bežcov a približne 550 detí. Pri každej rozcvičke pred každým zo šiestich behov nechýbal ani Leo Lendvorský, bývalý reprezentant SR v atletike v behu na 800 metrov, ktorý má viac ako 8-ročnú prax v oblasti trénovania výkonnostných a hobby bežcov. Ten nebude chýbať ani pri finálnom vyhodnocovaní uchádzačov, ktoré sa uskutoční už túto nedeľu 2.10. 2022, ako inak v športovom duchu!

Ilustračné foto
Zdroj: VIVO!

Každý odbehnutý kilometer pomáha

Posledný beh bude opätovne pozostávať z 2 tratí, dlhšej, ktorá má 4,5 km a kratšej 1,5 km trati. Celkoví víťazi jednotlivých kategórií si okrem radosti z úspechu odnesú atraktívne ceny, ktoré si pre nich nákupné centrum VIVO!, mestská časť Nové mesto a partneri podujatia pripravili.

Ale pozor, body si už bežci pri veľkom finálovom behu nezapíšu do celkového hodnotenia, no každý kilometer pomáha, pretože jeden kilometer znamená jedno euro. Za každý odbehnutý kilometer každého účastníka nákupné centrum VIVO! daruje 1 euro na podporu Ligy proti rakovine.

K účasti stačí iba odhodlanie, vôľa víťaziť, ale aj pomáhať, odbehnúť si jednu z dvoch súťažných tratí a bezplatne sa registrovať osobne v nákupnom centre VIVO! alebo priamo v deň behu v areáli jazera Kuchajda. Štartovné číslo je možné vyzdvihnúť si v nákupnom centre VIVO! v  piatok 30.9. a v sobotu 1.10., prípadne až na Kuchajde v deň behu.

Skvelý program pre rodiny, super výhry a mnoho aktivít

Rekreačný, kultúrny a športový areál v blízkosti jazera Kuchajda bude okrem behu a športového ducha žiť aj kultúrou a rôznymi  aktivitami. Pre bežcov, ale aj pre ich podporovateľov, vrátane tých najmenších, je pripravený po celý deň bohatý program, v rámci ktorého na nich čakajú vystúpenia tanečníka Laciho Strikea, či speváka pre najmenších – Mira Jaroša.

Ilustračné foto
Zdroj: VIVO!

Začiatok tradície

Hoci sa prvá bežecká sezóna s VIVO finálnym vyhlasovaním končí, pre veľký záujem a obľúbenosť je dobrým základom na budovanie tradície, ktorá spája komunitu pre dobrú vec a pomáha, a preto nákupné centrum VIVO!  v spolupráci s mestskou časťou Nové mesto plánujú realizovať Novomestský VIVO! beh aj budúci rok.

Ilustračné foto
Zdroj: VIVO!

Čo vás čaká na finálnom Novomestskom VIVO! behu v nedeľu, 2.10.2022:
·       od 11:00 h – Prezentácia
·       11:30 h – Rozcvička
·       12:00 h – ŠTART dlhej trate
·       12:05 h – ŠTART krátkej trate
·       12:45 h – ŠTART detského behu (nesúťažne)
·       13:00 h – Kúzelník
·       13:30 h – Strikeman Show (45 minút) interaktívny tanečný program pre deti a mládež
·       14:15 h – Kúzelník
·       14:30 h – Vyhlásenie víťazov série Novomestského VIVO! behu  
·       15:00 h – Beh s kočíkmi FISHER-PRICE o atraktívne ceny
·       16:00 h – Miro Jaroš

Parkovanie je dostupné v nákupnom centre VIVO! Bratislava

Presný postup na zapojenie sa je zverejnený v Organizačných inštrukciách.

Viac informácií o behu je k dispozícii na stránke https://vivo-shopping.com/sk/bratislava/novinky-and-podujatia/kazdym-kilometrom-prichadza-troska-pomoci a https://www.facebook.com/vivobratislava/.

O VIVO!

VIVO! je úspešná značka obchodných centier spoločnosti IMMOFINANZ pôsobiacej v oblasti komerčných nehnuteľností. Tento koncept bol navrhnutý pre mestá so spádovou oblasťou minimálne 200 000 obyvateľov. VIVO! sa vyznačuje atraktívnym mixom nájomcov vrátane silných medzinárodných značiek a ponukou zameranou na celú rodinu. Portfólio VIVO! portfólio v súčasnosti pozostáva z desiatich nákupných centier s viac ako 312 000 m2  prenajímateľnej plochy, z ktorých štyri sa nachádzajú v Poľsku, štyri v Rumunsku a po jednom v Českej republike a na Slovensku. Viac informácií nájdete na: https://vivo-shopping.com.

O spoločnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je skupina komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sú zamerané na kancelárske a maloobchodné segmenty ôsmich kľúčových trhov v Európe: Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a jadranský región. Hlavnou činnosťou je správa a rozvoj nehnuteľností, pričom značky STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (maloobchod) a myhive (kancelárske priestory) značky predstavujú silné ohniská, ktoré stoja za kvalitou a službami. S novou značkou On Top Living spoločnosť IMMOFINANZ expanduje do udržateľného
a dostupného bývania. Portfólio nehnuteľností má hodnotu približne 5,4 miliardy eur a pokrýva viac ako 220 nehnuteľností. IMMOFINANZ je kótovaná na burzách vo Viedni (hlavný index ATX) a vo Varšave. Ďalšie informácie nájdete na: https://www.immofinanz.com.