Peter Pellegirni bol hosťom v relácii Braňa Závodského na rádiu Expres. Túto príležitosť využil a súčasnému premiérovi "naložil", čo sa naňho zmestilo. "Robí z nás oslíkov," povedal Pellegrini, keď komentoval to, ako premiér občanov prinútil, aby sa zúčastnili na plošnom testovaní. Pellegirni Matoviča obvinil z likvidácie ekonomiky, ale aj z toho, že ľudia sú vďaka jeho vládnemu prístupu frustrovaní a celá krajina je v chaose. 

"Chybička se vloudila"

Potom sa však lídrovi a najhorúcejšiemu kandidátovi na post predsedu strany Hlas-SD podaril gól do vlastnej brány. Stalo sa tak v momente, keď sa moderátor zaujímal o nadchádzajúci ustanovujúci snem strany, ktorý ako Pellegrini priznal, bude skôr formálnym aktom. Bujarú veselicu si strana zrejme odpustí a môže za to Covid. 

Do úzkych sa bývalý premiér dostal v momente, keď poznamenal, že strana Smer bude mať na jeseň narodeniny. Zaskočil tým dokonca aj samotného moderátora. "Na jar budeme robiť veľké snemy programové, personálne, pracovné, v septembri budeme oslavovať narodeniny Smeru, pretože bol založený 11. septembra," povedal sebavedomo Pellegrini. "Hlasu, myslíte Hlasu..."reagoval moderátor s tým, že Petrovi Pellegrinimu sa Smer ešte derie na jazyk. 

Ako reagoval Peter Pellegrini? Dozviete sa v našej galérii 

Mohlo by vás zaujímať: