Legendárna popová diva kedysi dobývala hudobné ceny, rebríčky aj srdcia mnohých mužov. Jej hudba patrila k najpočúvanejším okolo roku 2000 a Kylie sa akoby švihnutím čarovného prútika dostala na popredné miesta rebríčkov sledovanosti. V poslednom období však veľa vody nenamútila, až teraz sa zdá, že chystá veľký návrat.

Najnovšie fotografie zostarnutej Kylie Minoque nájdete v galérii »


Aj keď Austrálčanka patrila k najznámejším interpretkám, jej osobný život až taký pozitívny nebol a za slávu zaplatila nemalú daň. Speváčka napriek viacerým vzťahom doteraz nenašla toho pravého a vzhľadom na jej vek je prirodzené, že jej biologické hodiny tikajú oveľa viac ako predtým.

Aj keď vyzerá stále dokonale, starnutie sa zastaviť nedá. Čo ju však mrzí oveľa viac, je, že sa jej nepodarilo mať deti, hoci kedysi partnerov striedala jedna radosť. Dôvodom, ktorý jej odoprel byť matkou, je zákerná choroba, ktorá jej obrátila život hore nohami.

Kylie Minogue rakovina poznačila a ničila roky. Pre krutú diagnózu sa nestala mamou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CV0yNuztOTI/


V roku 2005 jej totiž diagnostikovali rakovinu prsníka. Podľa jej slov je práve boj s týmto ochorením dôvod, prečo nemohla mať deti. „Nemôžem povedať, že by som necítila ľútosť, ale bolo by pre mňa veľmi ťažké, keby som sa nepohla ďalej. Musíte akceptovať, čo sa stalo, a naučiť sa s tým žiť," povedala Minogue v roku 2019.

Kylie má aj svoju vlastnú značku vína.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CPLSD2Coep8/
Anketa
Páči sa vám hudba Kylie Minogue?

Speváčka ani v tomto období nezaháľa a len pred niekoľkými dňami predstavila svoje ružové prosecco na európskom veľtrhu ProWein 2023, kde sa rozhodla usporiadať aj autogramiádu vo West Hollywoode. Pri tej príležitosti predstavila svoj produkt aj americkým fanúšikom a okrem iného dokázala, že stále vyzerá krásne. Pri pohľade na jej najnovšie fotografie by sa dalo tvrdiť, že zastavila starnutie o niekoľko dekád.