SOWA – Social Awards Slovakia je anketa, v ktorej fanúšikovia raz ročne hlasujú o najobľúbenejších osobnostiach sociálnych sietí. „S vplyvom prichádza zodpovednosť,“  tak znie motto tejto ankety. Moderovania štvrtého ročníka sa tentoraz chopili Matej „Sajfa“ Cifra a Eva „Evelyn“ Kramerová, ktorí mali na sebe modely od návrhára Pavla Dendisa. „Veľmi sa teším, toto je skvelá akcia, na ktorej odznelo veľa hodnotných odkazov a posolstiev, čo ma veľmi potešilo. Sajfu mám veľmi rada, aj v rámci osobného života, je pre mňa veľmi vtipný a múdry a som šťastná, že som s ním mohla robiť túto akciu, že sme si to takto spolu mohli zažiť. Je to veľký profík a veľmi príjemný človek," povedala nám komička po prenose.

Galavečer Social Awards Slovakia "SOWA" - moderátori Sajfa a Evelyn.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Galavečer, ktorý naživo vysielala televízia JOJ, otvorili pesničkou Unstoppable Lina Mayer a Nela Pocisková. Svoj spevácky talent predviedla aj speváčka Nia. Počas večera vystúpili aj Alžbeta „Zea“ Ferencová s titulnou pesničkou seriálu Iveta, Mária Čírová či Monika Bagárová. Ceny odovdzávali Michaela Kocianová, Kristína Tormová, Štefan Skrúcaný, Soňa Skoncová, Michaela Čobejová, Braňo Deák, Jaro Bekr, Laci Strike, Veronika Cifrová Ostrihoňová, Vera Wisterová, Slávka Halčáková a Jopo. Večer bol zakončený vystúpením Nely Pociskovej, Ronie, Nie a Veroniky Strapkovej, ktoré zaspievali hit od Backstreet Boys Everybody.

Galavečer Social Awards Slovakia "SOWA" v Bratislave.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Na červenom koberci sa to len tak hemžilo známymi tvárami. A niektoré svojimi outfitmi poriadne šokovali. Známa tatérka celebrít Ivana Beláková prišla v priesvitnom tričku bez podprsenky a všetkým ukázala holé prsia. Veronika Cifrová Ostrihoňová ohúrila dlhokánskou vlečkou a pozornosť pútal aj pán s erotickou maskou zajačika, ktorý mal obuté topánky s vysokými podpätkami.
Po priamom prenose sa účinkujúci, ocenení a hostia presunuli na párty pod holým nebom a niektorí to roztočili aj na parkete.

ČERVENÝ KOBEREC, PÁRTY A OUTFITY SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: