Veľký dobrák s kamarátskou povahou, vždy ochotný pomôcť. Takto charakterizujú susedia nebohého Jána (†32), ktorý sa v pondelok ráno rozhodol pre dobrovoľný odchod zo života mimoriadne krutým spôsobom. Kde bola v tom čase jeho maželka? Čítajte v popise fotky v GALÉRII tu. 

Obrovskú ranu počuli viacerí jeho susedia. Netušili však, čo sa stalo. Až po príchode hasičov a policajtov sa dozvedeli, že ich obľúbený sused z jedenásteho poschodia už nie je medzi živými. "Hlaveň si priložil k spánku a rana z guľovnice mu úplne odstrelila hlavu. Krv tiekla z balkóna, utierali ju ešte aj na druhom poschodí," opisovala  desivé detaily suseda Anna (47). 

Tragédia, pri ktorej si vzal mladý muž život strelou guľovnicou do hlavy, ohromila všetkých obyvateľov sídliska.
Zdroj: TV JOJ

Hoci podľa viacerých známych trpel Ján v ostatnom čase depresiami, so susedmi vychádzal v dobrom: "Bol bezkonfliktný, nadšenec poľovníctva a prírody, vášnivý lesník. Nechápeme, prečo to urobil," smútia ľudia z jeho okolia. Jána hodnotili všetci, ktorí ho poznali, iba v dobrom: "Na Deň matiek vhodil susedke do poštovej schránky čokoládu. Nikdy s nim neboli problémy. V poslednom čase sa z ich bytu síce ozýval krik, ale nebolo to nič vážne." 

Ján si siahol na život iba dva týždne po radostnej udalosti v rodine. Viac čítajte na ďalšej strane >>>