Zdenka, ktorá na mieste zahynula, bola mamou ročného synčeka a pochádzala z blízkej obce Sása, rovnako ako aj jej druh Daniel. Práve ten v čase tragédie šoféroval vozidlo. Dievčina bola údajne dokonca opäť tehotná. To, čo sa presne v osudnú sobotu stalo, vyšetruje banskobystrická krajská polícia. Na mieste sa podľa nej nachádzalo osobné auto, ktoré bolo prevrátené na streche a dievča, ktoré bolo vymrštené von, nemalo šancu prežiť.

HROZIVÉ ZÁBERY Z MIESTA NEHODY SI POZRITE VO FOTOGALÉRII >>>

Podľa doterajších zistení je vodič držiteľom vodičského oprávnenia iba od začiatku tohto februára. "Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške na alkohol, ktorej výsledok bol negatívny. V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," informovala polícia.

Ako nám povedal zdroj blízky polícii, pohľad na nebohú ženu na mieste bol desivý. “Mala devastačné zranenia hlavy, takže to vyzeralo, že z auta vypadla. Prišla tam aj jej rodina, ktorá sa chcela dostať k dievčine, musela zasahovať hliadka. Prevládali tam skutočne silné emócie.”

Starostka obce Sása Marta Bystránová stále nedokáže uveriť tomu, čo sa stalo. “Zdenku som poznala, mala u nás v obci trvalý pobyt, jej partnera veľmi nie. Málokedy sme ju vídavali, hlavne keď si sem prišla do miestnych potravín nakúpiť. Bolo to solídne, spokojné dievča,” povedala zarmútene Bystránová.