Lorelai, Rory a Luke! To sú tri seriálové postavy, ktoré si diváci okamžite zamilovali. Pilotná časť Gilmoriek odštartovala 5. októbra 2000 a od tých čias sa herci úspešného seriálu poriadne zmenili.

Zub času sa najviac podpísal na hercovi Scottovi Pattersonovi, ktorý stvárnil fešáka Lukea. Už teraz 62-ročný herec má na hlave poriadnu plešinu a herectvo viac menej zavesil na klinec. Svoju záľubu našiel prekvapivo v káve a založil si vlastnú spoločnosť, z čoho by jeho Lorelai mala určite veľkú radosť. A zatiaľ čo v seriáli boli všetci veľkými milovníkmi kávy, herečka Lauren Graham alias Lorelai tento horúci nápoj z duše neznášala. Preto počas natáčania mala v šálke namiesto kávy čistú vodu, alebo čaj.

Na rozdiel od Lukea sa slávne Gilmorky takmer vôbec nezmenili. Herečky Alexis Bledel (39) a Lauren Graham (53) vyzerajú aj po 20 rokoch dokonale, akoby ani vôbec nestarli. Kto vie, či by sa seriálová Lorelai zaľúbila do svojho Lukea aj dnes.

Alexis Bledel ako Rory Gilmore

Alexis Bledel stvárnila rolu Rory Gilmore, predčasne dospelej jedinej dcéry Lorelai, na začiatku seriálu má necelých 16.
Alexis Bledel stvárnila rolu Rory Gilmore, predčasne dospelej jedinej dcéry Lorelai, na začiatku seriálu má necelých 16.
Zdroj: Vince Bucci/Getty Images