Volkswagen tento balík samozrejme neponúkne iba hocikomu. Nevyhnutnosťou je voľba v zásade najsilnejších agregátov, čo v prípade T-Rocu znamená benzínový agregát s objemom 1,5 litra a výkonom 150 koní, 2-litrový agregát s výkonom 190 koní a naftový agregát s objemom 2 litre a výkonom 150 koní.

Volkswagen T-Roc R-Line
Volkswagen T-Roc R-Line
Volkswagen

T-Roc dostane nové 19-palcové kolesá z ľahkých zliatin s dizajnom „Suzuka,“ športový podvozok, strešný spojler vo farbe karosérie, čierne rozšírenia blatníkov, nové prahy, odlišný predný a zadný nárazník a unikátne označenia R-Line.

Volkswagen T-Roc R-Line
Volkswagen T-Roc R-Line
Volkswagen

Vo vnútri sa pokračuje v tmavých farbách. Tmavý strop, tmavo-šedé vložky vo dverách a na prístrojovej doske, hliníkové pedále, R-Line volant a pár ďalších drobností.

Volkswagen Tiguan Allspace R-Line
Volkswagen Tiguan Allspace R-Line
Volkswagen

Tiguan Allspace vo výbave R-Line si budete môcť objednať iba s naftovým dvojlitrom s výkonom 150 a 190 koní (so všetkými prevodovkami). Tiguan Allspace R-Line jednoznačne odlíšia 20-palcové disky Suzuka, strešný spojler vo farbe a jemne odlišný predný a zadný nárazník s doplnkami z čierneho laku.

Športový podvozok môže byť ešte vylepšený o adaptívny podvozok Dynamic Chassis Control ponúkajúci tri jazdné režimy a vo vnútri je to veľmi podobná pesnička ako pri T-Rocu. Tmavá v kombinácii s hliníkom a mnohými logami R-Line.