Novinka sa týka modelového radu 2018 a iba motorov EcoBoost. Ich majitelia môžu po novom požiadať o balíček „Pony,“ ktorého poznávacím znamením je znak koňa v klasickom chrómovom rámiku, respektíve ohrádke. Tak, ako to bolo pred 50 rokmi.

Predný znak v tejto podobe sa objavil po prvýkrát ešte v roku 1960, kedy bolo auto iba vo vývoji a následne sa v rôznych podobách zachoval. Na modernom Mustangu bol použitý naposledy v roku 2015 ako súčasť balíka Anniversary.

Okrem nového rámika ale balík „Pony“ obsahuje aj 19-palcové hliníkové a leštené disky kolies, prémiové koberce s logom poníka, zopár nálepiek a chrómu navyše.

Ďalšou parádnou novinkou je takzvaný „Line-lock,“ teda funkcia, ktorá vám umožní gumovať na mieste. Tá bola donedávna k dispozícii iba majiteľom s osemvalcovým modelom, po novom bude ale k dispozícii aj pre motory EcoBoost.

Okrem toho, že zažijete skutočné gumovanie, na 12palcovom displeji pri tom dokonca uvidíte aj ikonku gumujúceho kolesa s oblakom dymu. Nie, naozaj nežartujeme.

Pozrite si ale aj priložené video, aby ste videli, ako táto skvelá funkcia funguje...