SUV s najlepšími recenziami

Ford Kuga je najpredávanejšie SUV značky Ford v Európe, a to nielen vďaka dizajnu, ale aj technike, ktorou disponuje. Ako príklad uvedieme FULL LED svetlá, head-up displej, automatické parkovanie, asistent udržiavania v jazdnom pruhu či ovládanie cez mobil.

Kvalitne spracovaný interiér s komfortnými sedadlami, veľký 612-litrový kufor, množstvo pohonov na výber. To je ideálne stredne veľké SUV s nízkou spotrebou. Ford Kuga je teraz dostupný ihneď k odberu ako diesel, benzín aj hybrid.

Ilustračné foto
Zdroj: ford.sk

Kuga vyhovie každému

Model Kuga ponúka širokú škálu pohonov a motorizácie. Štvorkolka, automat, manuál, benzín, nafta či full hybrid. S prevedením plug-in hybrid zabudnete, ako sa tankuje. Na čisto elektrický pohon prejde Ford Kuga plug-in hybrid až 68 kilometrov.

Ilustračné foto
Zdroj: ford.sk

Skutočná krása – Ford Kuga Black Edition

Ford Kuga je teraz dostupný aj ako Black Edition. Má precízne čierne doplnky – detaily v exteriéri, 20” zliatinové disky, strešný spojler či hliníkové pedále a brzdové strmene v červenej farbe. S týmito akcentmi Kuga športovo nielen vyzerá, ale aj jazdí. Výbava ST-Line X, na ktorej je Black Edition postavená, má už v sériovej výbave športové pruženie a jazdný režim SPORT.

Zistite viac o Ford Kuga Black Edition.

Ilustračné foto
Zdroj: ford.sk

Prenájom bez akontácie vo Ford Slovensko

Ak ste podnikateľ, využite jedinečnú službu, ktorá vám ušetrí peniaze na vaše podnikanie. Prenajmite si vozidlo bez akontácie a mesačnú splátku si zaúčtujte priamo do nákladov. Súčasťou služby FORD PRENÁJOM je servis, poistenie, zimné pneumatiky aj diaľničná známka na celú dobu prenájmu. Porovnajte si službu FORD PRENÁJOM s finančným lízingom a presvedčte sa o jeho nesporných výhodách.

Ilustračné foto
Zdroj: ford.sk