Exkluzívna VIP zóna bude vyhradená špeciálne pre vás a vášho partnera (partnerku). Na dosah ruky budete pri všetkých akciách priamo spojených s premiérou filmu. Uvidíte tvorcov, hercov a všetkých hostí, prichádzajúcich po červenom koberci, aby pozdravili vás i svojich fanúšikov. Televízne štáby a desiatky fotografov budú prenášať prostredníctvom sociálnych sietí a TV kanálov exkluzívny obraz v priamom prenose do celého sveta!

Výhra zahŕňa:

  • Jednu noc s raňajkami pre 2 osoby v londýnskom hoteli
  • transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko (14.7.)
  • vstupenku do VIP zóny a premietanie filmu DUNKIRK 13.júla 2017
  • cestovné poistenie

Prvý film kultového anglického režiséra Christophera Nolana - tvorcu filmov Počiatok, Interstellar či trilógie Temný rytier - založenom na reálnych historických udalostiach, je výnimočnou udalosťou európskeho filmového sveta.

Ako môžete vyhrať vstupenku na VIP premiéru filmu DUNKIRK v LONDÝNE 13. júla 2017?

Stačí napísať odpoveď na otázku: V ktorom štáte sa nachádza mesto Dunkerque?

Kompletne vyplňte súťažný formulár a spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý pôjde s portálom Pluska.sk a spoločnosťou Continental Film, s.r.o. na tento skvelý výlet do Londýna. Ďalší traja vyžrebovaní získajú balíček reklamných predmetov k filmu DUNKIRK.

Súťaž trvá od 4.júla do 9. júla a výhercu budeme kontaktovať telefonicky.

GRATULUJEME VÝHERCOM! Výlet na londýnsku premiéru filmu DUNKIRK získava: Ivana Gajdošová , Bratislava; Balíčky reklamných predmetov k filmu získavajú: Katarína Polačiková, Madunice; Etelka Rabčanova, Veľké Úľany; Jaroslav Halenár, Špačince