Ryšavka Vera Wisterová, ktorá kedysi dlhé roky randila s Ivanom Táslerom, sa ku koncu tohto roka zaradí medzi prominentné páry, ktorým sa rozpadla rodina. Wisterovej manželstvo s Američanom Jeremym, s ktorým má dvoch synov Harlowa (4) a Thea (2), sa totiž ocitlo v troskách. Ako informoval portál Topky.sk, o rozchode dvojice sa v jej okolí šepkalo už dlhšie.

Šokujúce Vianoce u Very Wisterovej: Namiesto darčekov ROZVOD!

Vera sa totiž v lete 2014 po rokoch vrátila z Izraela na Slovensko a usadila sa v rodnej Bratislave. Dôvodom malo byť rodinné zázemie a hlavne jej ambicióznosť a pracovné záležitosti, ktoré v Izraeli vôbec nemala. Na jeseň 2016 dostala lukratívny džob v JOJ-ke, kde moderovala historickú súťažnú šou Návštevníci a následne začala pracovať aj vo Fun rádiu. Za ich krízou môže s najväčšou pravdepodobnosťou stáť práve časté a dlhé odlúčenie, keďže Jeremy má úspešne rozbehnutú kariéru v hudobnom priemysle v Tel Avive.

Dvojnásobná mama Vera Wisterová priznala, že bez pomoci rodičov by sa zrútila: Kde má manžela?

Moderátorka Vera Wisterová lásku našla v zahraničí: Kde sa vydávala?

Manželstvo známej moderátorky je v troskách.
Manželstvo známej moderátorky je v troskách.
Zdroj: Michal Smrčok

„Je pravda, že Vera sa z Bratislavy nepohne a jej manžel bol stále preč,“ dozvedeli sme sa od zdroja z okolia páru. Hoci oficiálny dôvod rozvodu zatiaľ nie je známy, paradoxom je, že pár sa pred ôsmimi rokmi zoznámil práve v Izraeli. Na jeseň 2010 sa tajne zosobášili v izraelskom Tel Avive len v kruhu svojich najbližších. Ich manželstvo tak vydržalo presne šesť rokov.

Ako Wisterová so svojím manželom vyrieši starostlivosť o ich dve deti, je zatiaľ otázne. Krach manželstva by však už mal byť hotovou záležitosťou. Vera sa nám do uzávierky nevyjadrila. „Ak chcete hovoriť o súkromí mojej dcéry, tak nie,“ odbila nás slovami moderátorkina mama.