Reprezentovali Uhorsko: 

Zoltán Halmaj (plávanie) 2 - 4 - 1
Alexander Prokopp (streľba) 1 - 0 - 0
Ľudovít Kmeťko (šp. gymnastika) 0 - 1 - 0
Béla Zulawsky (šerm) 0 - 1 - 0
Mór Koczan (atletika) 0 - 0 - 1
Alojz Sokol (atletika) 0 - 0 - 1

Reprezentovali Československo:
 
Miloš Mečíř (tenis) 1 - 0 - 1
František Kunzo (futbal) 1 - 0 - 0
Stanislav Seman (futbal) 1 - 0 - 0
Jozef Pribilinec (atletika) 1 - 0 - 0
Pavel Schmidt (veslovanie) 1 - 0 - 0
Anton Tkáč (drah. cyklistika) 1 - 0 - 0
Júlis Torma (box) 1 - 0 - 0
Ján Zachara (box) 1 - 0 - 0
Mária Némethová-Krajčírová (šp. gymnastika) 0 - 2 - 0
Bohumil Golian (volejbal) 0 - 1 - 1
Imrich Bugár (atletika) 0 - 1 - 0
Ľudovít Cvetler (futbal) 0 - 1 - 0
Ján Geleta (futbal) 0 - 1 - 0
Vojtech Masný (futbal) 0 - 1 - 0
Štefan Matlák (futbal) 0 - 1 - 0
Ivan Mráz (futbal) 0 - 1- 0
František Schmucker (futbal) 0 - 1 - 0
Anton Švajlen (futbal) 0 - 1- 0
Anton Urban (futbal) 0 - 1- 0
Vladimír Weiss (futbal) 0 - 1- 0
Jozef Herda (zápasenie) 0 - 1- 0
Iveta Hricová-Šránková (pozemný hokej) 0 - 1- 0
Viera Jakabová-Podhányiová (pozemný hokej) 0 - 1 - 0
Alena Mejzlíková-Kyselicová (pozemný hokej) 0 - 1 - 0
Jozef Labuda (volejbal) 0 - 1 - 0
Vincent Lafko (hádzaná) 0 - 1 - 0
Peter Pospíšil (hádzaná) 0 - 1 - 0
Andrej Lukošík (hádzaná) 0 - 1 - 0
Matilda Pálfyová (šp. gymnastika) 0 - 1- 0
Mikuláš Athanasov (zápasenie) 0 - 0 - 1
Ján Franek (box) 0 - 0 - 1
Dan Karabin (zápasenie) 0 - 0 - 1
Jozef Lohyňa (zápasenie) 0 - 0 - 1
Dušan Poliačik (vzpieranie) 0 - 0 - 1
Július Strnisko (zápasenie) 0 - 0 - 1
Eva Šuranová-Kucmanová (atletika) 0 - 0 - 1
Július Toček (veslovanie) 0 - 0 - 1

Reprezentovali Slovensko: 

Pavol Hochschorner (vodný slalom) 3 - 0 - 0
Peter Hochschorner (vodný slalom) 3 - 0 - 0
Michal Martikán (vodný slalom) 2 - 2 - 0
Elena Kaliská (vodný slalom) 2 - 0 - 0
Martina Moravcová (plávanie) 0 - 2 - 0
Slavomír Kňazovický (rých. kanoistika) 0 - 1 – 0
Jozef Krnáč (džudo) 0 - 1 - 0
Zuzana Štefečeková (streľba) 0 - 1 - 0
Jozef Gönci (streľba) 0 - 0 - 2
Juraj Bača (rýchl. kanoistika) 0 - 0 - 1
Juraj Minčík (vodný slalom) 0 - 0 - 1
Michal Riszdorfer (rýchl. kanoistika) 0 - 0 - 1
Richard Riszdorfer (rýchl. kanoistika) 0 - 0 - 1
Erik Vlček (rýchl. kanoistika) 0 - 0 - 1

Prehľad najúspešnejších športovcov pochádzajúcich zo Slovenska na olympijských hrách v rokoch 1896 až 2008 - absolútne poradie:

Pavol Hochschorner (vodný slalom) 3 - 0 - 0
Peter Hochschorner (vodný slalom) 3 - 0 - 0
Zoltán Halmaj (plávanie) 2 - 4 - 1
Michal Martikán (vodný slalom) 2 - 2 - 0
Elena Kaliská (vodný slalom) 2 - 0 - 0
Miloš Mečíř (tenis) 1 - 0 - 1
Alexander Prokopp (streľba) 1 - 0 - 0
František Kunzo (futbal) 1 - 0 - 0
Stanislav Seman (futbal) 1 - 0 - 0
Jozef Pribilinec (atletika) 1 - 0 - 0
Pavel Schmidt (veslovanie) 1 - 0 - 0
Anton Tkáč (dr. cyklistika) 1 - 0 - 0
Júlis Torma (box) 1 - 0 - 0
Ján Zachara (box) 1 - 0 - 0
Mária Némethová-Krajčírová (šp. gymnastika) 0 - 2 - 0
Martina Moravcová (plávanie) 0 - 2 - 0