Neistota v Búrlivom víne sa niesla aj nad postavou Roba Riečneho, ktorého stvárňuje herec Ľuboš Kostelný. Na obrazovke sa dlhšie neobjavil a všetko napovedalo tomu, že tvorcovia sa rozlúčili aj s ním. No Kostelný po dlhšej pauze nastupuje na scénu.

Herec sa z deja nevytratil prvýkrát. Jeho postava išla do úzadia už aj v minulosti, a to na celý polrok. Jeho návrat si však vydupali diváci, ktorí sa s definitívnym koncom Roba Riečneho nechceli zmieriť. Markíza im vyšla v ústrety, no ani po jeho návrate sa v deji dlho neohrial.

Nová, piata séria, tak odštartovala opäť bez neho. A keďže po obsadení nových tvárí do Búrlivého vína museli niektorí herci zamávať seriálu na odchod, diváci sa už neoficiálne rozlúčili aj s postavou agresora Roba Riečneho. No prekvapivo sa Markíza rozhodla Kostelného druhýkrát vrátiť po odmlke do deja.

Ľuboš Kostelný sa nedal odstaviť: Druhý búrlivý návrat

Henrieta Mičkovicová.
FOTO: TV Markíza

Pletky s Mičkovicovou

„Herec Ľuboš Kostelný sa po niekoľkomesačnej prestávke vráti do deja seriálu Búrlivé víno. Jeho postava, Robo Riečny, zmizla do Talianska zo strachu o vlastný život ešte v priebehu predchádzajúcej 4. série. Ľuboš už naplno zarezáva na pľaci, diváci ho však uvidia až o niekoľko týždňov,“ prezradil nám zdroj zo zákulisia seriálu.

Bývalý seriálový manžel Moniky Hilmerovej si však tentoraz nájde nového spojenca. A to rovnako zákerného.

„Veľmi sa tešíme, že Ľuboš Kostelný opäť nakrúca Búrlivé víno. Jeho postava Roba Riečneho sa do deja vráti o niekoľko týždňov. Zatiaľ môžeme prezradiť len toľko, že bude s istými vecami pomáhať Inge,“ povedala nám na margo Kostelného návratu PR manažérka Markízy Ivana Pôbišová.

Či sa herec v deji tentoraz udrží už nastálo alebo si pre divákov pripraví aj ďalší búrlivý tretí odchod, je na tento čas otázne.