Martina z Jamníka len s námahou zadržiavala slzy. "Nemôžem o tom ani rozprávať. Bolo to také skvelé dievča. Ako jej to mohol urobiť?!” povedala nám jedna z kamarátiek Sašky, ktorá nechýbala na jej rozlúčke so slobodou. Mladá žena oblečená celá v čiernom ledva stála na nohách. Ako nám ďalej prezradila, vyštudovaná právnička Alexandra sa tešila nielen na spoločný život so svojim vyvoleným policajtom Markom (27), ale aj na novú prácu.

FOTO Alexandra (†27), ktorú mal zabiť snúbenec policajt: V týchto šatách sa chcela vydávať!

Spoveď otca policajta obvineného z vraždy Alexandry († 27): Prehovoril o synovej mŕtvej snúbenici!

FOTO Vražda na východe: Alexandra (†27) mu vyznávala lásku a on ju zrejme zavraždil!

Zabil policajt svoju snúbenicu? Vyšetrovateľ už vzniesol obvinenie!

Alexandra († 27) a jej snúbenec Marek (27).
Alexandra († 27) a jej snúbenec Marek (27).
Zdroj: facebook

Alexandra († 27) a policajt Marek (27).
Zdroj: facebook

Zohnala si robotu

"Mala nastúpiť do štátnej služby na daňový úrad,” dodala užialená Martina. Mladá žena si nevie vôbec vysvetliť, ako mohol Marek niečo také vykonať žene, ktorá ho neskonale ľúbila a zo svojich citov sa mu verejne vyznávala. "Bol to dobrý chlapec. Mali sa radi, mala som pocit, že sú ideálny pár. Nehnevajte sa, nedokážem na to ani myslieť,” slušne ukončila rozhovor rozľútostená mladá mamička.

Policajt pohotovostnej motorizovanej jednotky v predvečer svadby trikrát bodol do chrbta svoju snúbenicu Sašku v ich spoločnom hniezdočku lásky, v byte na spišskonovoveskom sídlisku. Jej telo zabalil do plachty, podpálil a zakopal pod úpätím Mariánskej hory pri Levočskej priehrade. Na polícii nahlásil jej nezvestnosť. No pri príchode na stanicu kríval a to sa jeho kolegom zdalo podozrivé.

Marek sa priznal

Pri preverovaní a prehliadke bytu našli Saškinu krv, termovíznou kamerou aj miesto, kde ju podpálil. Dokonca aj vražedný nôž a v rieke zakrvavenú plachtu. Marka údajne usvedčuje aj kamera nainštalovaná vo vchode bytovky, ktorá mala zaznamenať, ako vynáša v noci z bytovky niečo objemné zabalené v plachte.

Policajt sa nakoniec k skutku priznal a označil aj miesto, kde svoju milú zakopal. Prípad vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra a obvinenému hrozí 20-ročný trest za mrežami.

Viac sa dočítate v zajtrajšom vydaní denníka Plus JEDEN DEŇ.

FOTO So Saškou († 27) sa lúčila so slobodou a teraz ju oplakáva: Čo prezradila kamarátka o snúbencoch?