Tip na článok
Tip na článok
Dve obete a deväť vážne zranených si vyžiadala nehoda autobusu, ktorý sa v utorok v Čiernej hore zrútil do rokliny, informuje TASR na základe správy agentúry AP.
Na snímke ukrajinský prezident Volodymir Zelenskyj počúva rečníkov v rozprave na 78. zasadnutí Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov (OSN) v New Yorku v utorok 19. septembra 2023.
Na snímke turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan.
Na snímke poslanec NRSR Richard Sulík (SaS).
Na videosnímke dym stúpa nad oblasťou, kde sa podľa Azerbajdžanu nachádzajú pozície arménskych síl v regióne Náhorný Karabach.  Štyria policajti a dvaja civilisti v utorok 19. septembra 2023 zahynuli pri výbuchoch mín v azerbajdžanskej enkláve Náhorný Karabach, kde žijú Arméni. Azerbajdžan z nastraženia mín obvinil arménske
Diskusná relácia
Niekoľko policajných áut, sanitka i hasičské auto zaplnilo ulicu pred jeho vchodom. Muž pritom celý incident vysielal naživo na instagrame.
Jednu obeť a 46 zranených si v utorok vyžiadala nehoda autobusu na juhu Rakúska. (ilustračné foto)
Zem sa opäť triasla u našich susedov. Zemetrasenie zasiahlo v utorok (19.9.) večer juhozápadné Poľsko. Zemetrasenie Zemetrasenie dosiahlo silu 4,4 magnitúdy. (ilustračné foto)
Čína vyslala k Taiwanu v priebehu uplynulých 24 hodín desiatky bojových lietadiel a niekoľko vojenských plavidiel. Oznámilo to v utorok taiwanské ministerstvo obrany, ktoré zároveň vyzvalo Peking, aby upustil od takýchto provokácií zvyšujúcich napätie v oblasti. (ilustračné foto)
Arménsky premiér Nikol Pašinjan.
Na snímke generálny tajomník OSN António Guterres reční v rozprave na 78. zasadnutí Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov (OSN) v New Yorku v utorok 19. septembra 2023.
Arménsky premiér Nikol Pašinjan v utorok telefonoval s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom a šéfom americkej diplomacie Antonym Blinkenom v súvislosti s ukončením eskalácie v Náhornom Karabachu. Informovala o tom Pašinjanova hovorkyňa, píše agentúra AFP.
Azerbajdžan ako dôvod pre svoju najnovšiu vojenskú operáciu uviedol

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.