Tip na článok
Tip na článok
Systém protivzdušnej obrany Patriot.
ZSSK
Na snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová stojí pred novinármi po stretnutí s predsedom parlamentu Borisom Kollárom a dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom v Prezidentskom paláci v Bratislave v nedeľu 7. mája 2023. Prezidentka SR Zuzana Čaputová vymenuje úradnícku vládu po 15. máji. Predsedom vlády odborníkov bude viceguvernér Národnej banky Slovenska (NBS) Ľudovít Ódor. Dočasný premiér Eduard Heger ešte v nedeľu predpoludním informoval o tom, že požiadal prezidentku Čaputovú o zbavenie po
Príhovor prezidentky Zuzany Čaputovej k vymenovaniu úradníckej vlády.
Na snímke predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár (Sme rodina) gestikuluje pred otvorením mimoriadnej schôdze parlamentu, ktorá sa má venovať zdražovaniu potravín v Bratislave 2. mája 2023.
Nový predseda vlády SR Ľudovít Ódor odštartoval v utorok 16. mája 2023 prvú zo série úvodných návštev ministerstiev, počas ktorých sa oboznámi s aktuálnou situáciou v jednotlivých vládnych rezortoch. Na snímke predseda vlády odborníkov Ľudovít Ódor počas tlačovej konferencie po rokovaní s novou ministerkou spravodlivosti SR Janou Dubovcovou na pôde Ministerstva spravodlivosti SR v Bratislave v piatok 19. mája 2023.
Ilustračná fotografia.
Francúzsky prezident Emmanuel Macron pricestuje na pozvanie prezidentky SR Zuzany Čaputovej v stredu 31. mája na oficiálnu dvojdňovú návštevu Slovenska.
Bachmut - Ukrajinský tank jazdí neďaleko mesta Bachmut v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny v piatok 12. mája 2023.
Vo Vysokých Tatrách zmizol manželský pár.
Polícia: Na diaľnici D1 pri letisku v Bratislave došlo k zrážke štyroch áut
Životnosť panelových bytových domov na najväčšom slovenskom sídlisku Petržalka, ktorého výstavba začala v 70. rokoch.
Obžalovaná exposlankyňa Smeru Ľubica Rošková na Špecializovanom trestnom súde dňa 26. mája 2023. Rošková je obžalovaná pre zločin poškodzovania finančných záujmov Európskej únie a prečin subvenčného podvodu.
Hrozia silné búrky, najmä v Banskobystrickom kraji

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.