Tip na článok
Tip na článok
Ilustračná fotka
Jean-Yves Ollivier
Nemecký minister obrany Boris Pistorius hovorí počas príchodu na zasadnutie ministrov obrany členských krajín EÚ v Bruseli 23. mája 2023.
Macao uzavrelo všetky kasína v snahe zastaviť šírenie koronavírusu
Celine Dion
Zástupca šéfa Bezpečnostnej rady Ruska a predseda strany Jednotné Rusko Dmitrij Medvedev predsedá schôdzi organizačného výboru, ktorý pripravuje oslavu blížiaceho sa 80. výročia bitky o Stalingrad počas druhej svetovej vojny v Gorkého štátnej rezidencii na okraji Moskvy v Rusku v pondelok 30. januára 2023.
Systém protivzdušnej obrany Patriot.
Na snímke ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov počas výročnej tlačovej konferencie v Moskve 18. januára 2023. Lavrov prirovnal v stredu kroky Spojených štátov v súvislosti s vojnou na Ukrajine k činom nacistického diktátora Adolfa Hitlera a francúzskeho vojvodcu Napoleona Bonaparteho.
ZSSK
Na snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová stojí pred novinármi po stretnutí s predsedom parlamentu Borisom Kollárom a dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom v Prezidentskom paláci v Bratislave v nedeľu 7. mája 2023. Prezidentka SR Zuzana Čaputová vymenuje úradnícku vládu po 15. máji. Predsedom vlády odborníkov bude viceguvernér Národnej banky Slovenska (NBS) Ľudovít Ódor. Dočasný premiér Eduard Heger ešte v nedeľu predpoludním informoval o tom, že požiadal prezidentku Čaputovú o zbavenie po
Príhovor prezidentky Zuzany Čaputovej k vymenovaniu úradníckej vlády.
Základy prvej pomoci
Ruský prezident Vladimir Putin na zasadnutí  Bezpečnostnej rady Ruska v Moskve v piatok 31. marca 2023.
Na snímke predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár (Sme rodina) gestikuluje pred otvorením mimoriadnej schôdze parlamentu, ktorá sa má venovať zdražovaniu potravín v Bratislave 2. mája 2023.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.