Tip na článok
Tip na článok
Spojené štáty sú
Silné zemetrasenie trvajúce najmenej 30 sekúnd zasiahlo v utorok večer väčšinu Afganistanu, Pakistanu a časti Indie či Tadžikistanu. Podľa údajov geologickej služby Spojených štátov (USGS) malo magnitúdu 6,5.
Vínová fontána Henricha VIII.
Germany,Gas,Reserve,,Germany,Gas,Storage,Reservoir,,Natural,Gas,Tank
Bieloruský prezident Alexandr Lukašenko v utorok uviedol, že bezpečnostné sily objavili arzenál zbraní, ktoré mali byť použité pri
Rusko a Čína v spoločnej deklarácii podpísanej prezidentmi oboch krajín Vladimirom Putinom a Si Ťin-pchingom v utorok v Moskve obvinili Spojené štáty z podkopávania bezpečnosti vo svete.
Ak Británia pošle na Ukrajinu ochudobnený urán, Rusko bude na to nútené reagovať, vyhlásil ruský prezident Vladimir Putin po utorkovom stretnutí s najvyšším predstaviteľom Číny Si Ťin-pchingom v Moskve.
Rokovania ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho čínskeho partnera Si Ťin-pchinga sa v utorok v Moskve skončili podpísaním dokumentov o strategickej spolupráci.
Ilustračná fotka
EBE 40 Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin reční počas zasadnutia Rady generálnej prokuratúry v Moskve v Rusku v stredu 15. marca 2023. FOTO TASR/AP

Russian President Vladimir Putin speaks during a meeting of the Prosecutor General's Office Board in Moscow, Russia, Wednesday, March 15, 2023. (Pavel Bednyakov, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)
Ilustračná fotografia
Syn náčelníka masajského kmeňa v Keni Kanay Kolong Parkepu (38) si len pred nedávnom založil profil na Instagrame a už sa stal senzáciou. Pravidelne totiž zdieľa vtipné videá zo svojho života a ukazuje tiež napríklad, ako domorodci prvýkrát skúšajú ochutnať pizzu, burgre alebo ako sa učia jesť s paličkami.
KK7 Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin (v pozadí vpravo) a čínsky prezident Si Ťin-pching (v pozadí vľavo) počas uvítacieho ceremoniálu 21. marca 2023 v Moskve. FOTO TASR/AP
Russian President Vladimir Putin, foreground right, and Chinese President Xi Jinping, foreground left, attend an official welcome ceremony at The Grand Kremlin Palace, in Moscow, Russia, Tuesday, March 21, 2023. (Pavel Byrkin, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)
KK26 Berlín - Nemecký minister financií Christian Lindner prichádza na zasadnutie spolkového parlamentu Bundestag v Berlíne 30. septembra 2022. FOTO TASR/AP

German Finance Minister Christian Lindner arrives for a meeting of the German federal parliament, Bundestag, at the Reichstag building in Berlin, Germany, Friday, Sept. 30, 2022. (AP Photo/Michael Sohn)

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.