Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Macaulay Culkin na foto z novembra 2021
Prezidentka Zuzana Čaputová si so svojim partnerom Jurajom Rizmanom užili nezabudnuteľné chvíle na hudobnom koncerte na hrade Šimák v Pezinku.
Jane Fonda je americká herečka, spisovateľka, politická aktivistka, bývalá modelka a cvičiteľka. Je držiteľkou dvoch ocenení Academy Awards. Je dcérou herca Henryho Fondu. Jej mladším bratom bol herec Peter Fonda. Vymenovať filmové úlohy, ktoré stvárnila, by si vyžiadalo veľa času...
Najprestížnejšie udeľovanie filmových cien Oscar je za nami. Prítomný hostia, svetové celebrity nesklamali ani na 95. ročníku gala večera. Nie všetci však prišli v róbach, ktoré im zabezpečia popredné miesta. Toto sú najhoršie oblečené celebrity na Oscaroch.
Nováčik v Let´s Dance - moderátor Počasia v Teleráne Vratko Sirági.
Eva a Alenka z Dunaja boli spolu na Let´s Dance. Čo na to Walter (Janko Koleník)?
Simona Krainová
MMA zápasník je totiž podozrivý zo spáchania prečinu neoprávneného nakladania s chránenými voľne žijúcimi živočíchmi a voľne rastúcimi plodinami, ktoré sú priamo ohrozené vyhubením alebo vyhynutím. Ide o paragraf 299, druhý odsek Trestného zákonníka.
Tina, vlastnym menom Martina Kmetová, rod. Csillaghova
Victor Ibara ako lekár zo seriálu Druhá šanca.
Bývalá misska si robila selfie a Mario sa ponúkol, že ju odfotí on. A tak sa zoznámili.
Simona Krainová znova provokuje! Vyzliekla sa donaha a pohádala s
Martin Nikodým so známym gastroenterológom Milošom Bubánom.
Niektoré celebrity prídu na galavečierok v elegantnej róbe, ako sa očakáva. Potom sú tu také, ktoré prídu a všetkým spadnú sánky. Keď na červený koberec stupila herečka a modelka Hunter Schafer (24), fotografi zabudli na všetkých ostatných...

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.