Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Obchádzka je možná po ceste tretej triedy od obce Bzince pod Javorinou smerom na Cetunu a následne po ceste smerom na Lubinu.
V historickej budove Banky lásky v Banskej Štiavnici vypukol požiar, ktorý sa rozšíril aj na okolité budovy.
Jane Fonda je americká herečka, spisovateľka, politická aktivistka, bývalá modelka a cvičiteľka. Je držiteľkou dvoch ocenení Academy Awards. Je dcérou herca Henryho Fondu. Jej mladším bratom bol herec Peter Fonda. Vymenovať filmové úlohy, ktoré stvárnila, by si vyžiadalo veľa času...
Na námestí v centre Banskej Štiavnice vypukol v sobotu dopoludnia požiar v historickej budove. Presná príčina požiaru zatiaľ nie je známa, pravdepodobne však ide o skrat elektrického vedenia,
Dátum 18. marec 2023 si budú obyvatelia Banskej Štiavnice pripomínať ako jeden z najsmutnejších. V sobotu doobeda začala v historickom centre mesta horiesť jedna z najobľúbenejších turistických atrakcií a požiar sa rozšíril aj na okolité budovy. Na foto je riaditeľka Slovenského banského múzea Zuzana Denková.
Na snímke turisti počas prechádzky na hlavnom hrebeni Krivánskej časti Malej Fatry, v popredí  vpravo Veľký Rozsutec a vľavo Malý Rozsutec. V Terchovej 1. marca 2023. FOTO TASR - Erika Ďurčová
Na ilustračnej snímke komíny rafinérie Slovnaft na pozadí vychádzajúceho slnka.
Horskí záchranári pomáhali v sobotu vo Vysokých Tatrách 27-ročnému českému skialpinistovi, ktorý si počas výstupu zo Železnej kotliny do Východnej Železnej brány spôsobil poranenie kolena. Informovala o tom Horská záchranná služba (HZS) na svojej webstránke.
Rôzna veľkosť, ale jeden vzor vytvorený prelamovaním a voskom.
Termálny poklad v srdci liptovskej prírody! Jazierko v obci Kalameny ponúka relax priamo v Kalamickej doline počas celého roka!
Radio Head Awards - slovenská hudobná anketa popularity Rádia FM.
Vladimír Mečiar prijal pozvanie Matice Slovenskej na stretnutie v Novom Meste nad Váhom pri príležitosti 30. výročia samostatnosti Slovenskej republiky.
Na snímke zaplavená časť plochy Sadu Janka Kráľa v Bratislave. K zatopeniu prišlo z dôvodu poruchy na jednom z veľkých transportných vodovodných potrubí vedúcich z vodného zdroja Pečniansky les smerom do Petržalky.
Lance Reddick a Keanu Reeves si zahrali vo všetkých štyroch častiach série. Isté je, že v prípadne 5 časti sa už Lance neobjaví.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.